artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Życie to podróż. Ciesz się jazdą!

Życie to podróż. Ciesz się jazdą!

Czas czytania 4 minuty

Ten świetny slogan to pierwsze, co widzimy, wchodząc na stronę słoweńskiego producenta, który swoje pojazdy tworzy właśnie tak, by radość z jazdy i komfort podróży były na najwyższym poziomie.

Korzenie firmy wyrastają z ponad 35-letniej tradycji i doświadczenia w produkcji mebli. Doświadczenie to jest doskonałym punktem wyjścia do projektowania zabudów kamperowych, bowiem lata praktyki w meblarstwie niosą za sobą potężną wiedzę zdobywaną przez dziesięciolecia. Przede wszystkim jest to znajomość materiałów, ich parametrów technicznych, jakości, wytrzymałości, odporności na uszkodzenia i optymalnego zastosowania. Poza tym doświadczenie w projektowaniu mebli pociąga za sobą dogłębną znajomość ergonomii, estetyki i innych walorów użytkowych. Tak rozległa wiedza pozwala na dopracowanie każdego elementu w najdrobniejszym szczególe.

Dbałość o detale ma nie tylko znaczenie z punktu widzenia stylistyki, odwdzięcza się również jakością wykonania, co za tym idzie – trwałością w użytkowaniu. Skupienie tak dużej uwagi na jakości zabudowy sprawia, że użytkownik może cieszyć się komfortem, urodą i praktycznością swojego kampera przez długie lata.

W przypadku samochodów kempingowych marki Bravia stosowane są wyłącznie wyselekcjonowane materiały najwyższej jakości, w tym lite drewno do wykonania detali, oraz wysokiej jakości wyposażenie dodatkowe. Wszystkie zainstalowane urządzenia dodatkowe to produkty i rozwiązania renomowanych europejskich producentów tj.: Truma, Dometic, Thetford. Dostawcy zewnętrzni również dobierani są w taki sposób, by klient końcowy mógł bez obaw i z pełną satysfakcją użytkować swój pojazd kempingowy przez długie lata, zarówno podczas krótkich wycieczek, długich podróży, jak i wakacji w mieście lub na łonie natury. Celem firmy jest zadowolenie użytkownika nie tylko w momencie zakupu, ale też w trakcie eksploatacji.

ReklamaŻycie to podróż. Ciesz się jazdą! 1
W projektowaniu i wykonaniu rozwiązań w zabudowach kamperowych Bravia Mobil kieruje się zasadą perfekcji – zarówno w funkcjonalności, jak i estetyce. Wysoko rozwinięty zmysł szczegółu wypracowany przez lata w branży meblarskiej sprawia, że specjaliści poświęcają wiele uwagi wykończeniu krawędzi, eleganckich linii i innych ważnych elementów, nadających meblom charakter i styl.

Najmniejszy nawet szczegół nie jest pozostawiony przypadkowi, wszystkie elementy mebli są wykonywane i wykańczane ręcznie w słoweńskiej fabryce. Najwyższa jakość i dopracowane wzornictwo są osiągane dzięki pracy doświadczonych stolarzy i rzemieślników, których wyszkolone oczy i zręczność zmieniają wnętrze samochodów kempingowych marki Bravia w wygodną i przyjemną przestrzeń życiową. Dzięki temu użytkownicy mogą poczuć się równie komfortowo jak w domu i doświadczać przyjemności z użytkowania zapewnionej im przez pojazd będący ich mieszkaniem w podróży, bez względu na to, czy jest to wyprawa w zimne góry, czy wycieczka na ciepłe śródziemnomorskie plaże.

Kampery marki Bravia budowane są na podwoziach pojazdów: Peugeot Traveller, Peugeot Boxer, MAN lub Mercedes-Benz Sprinter. Słoweński producent ma w ofercie aż cztery opcje modelowe:

  • Swan 599 – na bazie Peugeota Boxera,
  • Swan 636 599 – na bazie Peugeota Boxera, z możliwością dwojakiej aranżacji sypialni,
  • Swan 680 – przestronny kamper na bazie MAN TGE,
  • Swan 699 – dla najbardziej wymagających klientów, zbudowany na bazie Mercedesa Sprintera.

ReklamaŻycie to podróż. Ciesz się jazdą! 2
Niektóre z nich, tj. Swan 599 i 636, są dostępne w wersjach kolorystycznych: Edition 30, Classic lub Trend.

Modele są zróżnicowane pod względem wielkości i poziomu komfortu, dlatego każdy znajdzie w nich rozwiązanie optymalne dla siebie. Nabywcy mają również do dyspozycji szeroką gamę akcesoriów dodatkowych – począwszy od markiz, bagażników rowerowych, przez TV i SAT, dodatkowe nagłośnienie czy nawigację, po panele solarne, pozwalające cieszyć się pełną niezależnością energetyczną.

Doświadczenie w branży meblarskiej sprawiło, że kampery marki Bravia są doskonale zaprojektowane i wykonane, zaś ergonomiczne rozwiązania zastosowane w tych pojazdach sprawiają, że bytowanie w nich jest czystą przyjemnością. Ponadczasowa stylistyka wnętrz i dokładność wykonania nie są bez znaczenia, pogłębiając doświadczenie komfortu o walory estetyczne. Pojazdy Swan godnie reprezentują urodę i elegancję królewskiego łabędzia, którego imię noszą.

kampery.suwalowski.com

Artykuł pochodzi z numeru 4 (112) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Redakcja16.09.2023 zdjęć 4
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News