artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Trójkołowiec + łódź + kamper = BeTriton
  fot. BeTriton

Trójkołowiec + łódź + kamper = BeTriton

Czas czytania 1 minuta

BeTriton to w pełni elektryczny pojazd rekreacyjny, który łączy funkcje łodzi, trójkołowego motoroweru i malutkiego, dwuosobowego kampera. Inspiracją dla zaprojektowanego przez łotewskiego przedsiębiorcę wehikułu były chińskie trójkołowce.

Aigars Lazuis wyposażył swój pojazd w silnik elektryczny o mocy 1000 W, wspomagający rowerzystę w pokonywaniu wzniesień. Akumulator litowo-jonowy zapewnia ok. 50-kilometrowy zasięg. 20-kilometrowy zasięg ma BeTriton jako łódź, a gdyby energii na wodzie mimo wszystko zabrakło, można chwycić za doczepiane wiosła. Można też skorzystać ze znajdujących się na dachu paneli słonecznych, dzięki którym można podładować akumulator.

Przejście z trybu lądowego w tryb wodny jest bardzo łatwe i zajmuje zajmuje ok. 5 minut. Bez względu na to, czy jesteśmy na lądzie, czy na wodzie, skorzystać można z trybu kampera, a miejsca wewnątrz jest akurat tyle, aby zapewnić komfortowy sen dwóm osobom. Na wyposażeniu znalazły się: składany stół kuchenny, oświetlenie, ogrzewanie, GPS, porty USB do ładowania, nagłośnienie Bluetooth, a także schowki i uchwyty na kubki. Cała konstrukcja jest oczywiście wodoodporna.

BeTriton dostępny jest w przedsprzedaży, a jego cena to 14 500 euro. Zamówienia można składać za pośrednictwem strony producenta, płacąc 100 euro za rezerwację. Pierwsze dostawy planowane są na przyszły rok.

betriton.com


Krzysztof Dulny 14.11.2022 zdjęć 2
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News