Reklama
Bilbord Dometic podstrony

PREZENTACJE POJAZDÓW

6 miesięcy temu  24.07.2019, ~ Rafał Dobrowolski   

TakeOff otwiera się coraz bardziej - zobacz zdjęcia

Fot. www.easycaravanning.com

Dzięki unikalnemu mechanizmowi podnoszenia dachu TakeOff rozkłada się natychmiast. Chcesz równie szybko kontynuować podróż w poszukiwaniu nowej przygody lub idealnego miejsca na postój? Bez obaw, z tą samą łatwością złożysz przyczepę.

O propozycji Holendrów łączącej zalety przyczepy namiotowej i tradycyjnej przyczepy kempingowej pisaliśmy 2 tygodnie temu. Do czasu oficjalnego debiutu - 9 października 2019 roku podczas holenderskich targów branży caravaningowej "Kampeer & Caravan Jaarbeurs" w Utrechcie - coraz bliżej. Pomysłodawcy TakeOff ujawnili kolejne szczegóły na swej witrynie (www.easycaravanning.com). 

750 kg za autem

Rozkładana przyczepa ma być wyjątkowo lekka. W klasie poniżej 750 kg, a przy tym gwarantująca niemałą ładowność. A wszystko to w ramach nowoczesnego wzornictwa. TakeOff jest smukła i niska. Póki co jej wymiary owiane są tajemnicą. Wiadomo tylko, że po otwarciu dachu jej wnętrze łatwo będzie przekształcić w olbrzymie, podwójne łóżko o wymiarach nie mniejszych niż 205 x 160 cm. Za dnia? Holendrzy obiecują elastyczność w aranżacji wnętrza. Gotowy na przerwę na kawę w podróży? Nie ma problemu, TakeOff szybko oferuje własny „kącik kawowy”, w pełni wyposażony. Czy dziś gotujemy na zewnątrz czy wewnątrz? Chłodziarka wewnętrzna czy zewnętrzna? Kombinacji ma być bez liku. Opcjonalnie przyczepę będzie można np. doposażyć w ogrzewanie podłogowe, a to oznacza, że całkiem realna wydaje się perspektywa zimowego caravaningu.

Mała na zewnątrz, a po otwarciu… 

Ograniczone wymiary zewnętrzne ułatwiają przechowywanie TakeOff, np. pod plandeką lub pod zadaszeniem, by w mgnieniu oka znów „podążać za Tobą”. Wszak lekka przyczepa ma być idealną propozycją dla posiadaczy małych samochodów. Nawet tych elektrycznych, które raczej nie słyną z dużych możliwości pociągowych. Podczas podróży w takim zestawie zawsze też mieć będziemy niezakłóconą widoczność w lusterku wstecznym. Manewry na kempingu mają być dziecinnie proste.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 6
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony