artykuły

PREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Caravans salon targi 07.07-26.09 Bartek
Ruszyły zamówienia na prestiżowe kampery Morelo

Ruszyły zamówienia na prestiżowe kampery Morelo

CarGO! Pomorze nie zwalnia tempa. Właśnie wystartowały zamówienia na nowe modele luksusowych kamperów marki Morelo. Wybierać można między Morelo Home, Palace, Loft, Empire Liner oraz najnowszym i największym Grand Empire.

CarGO! oficjalnie rozpoczyna zbieranie indywidualnych zamówień na kampery Morelo. Jeśli więc marzy ci się kamper idealnie dopasowany do twoich potrzeb, z luksusowym wnętrzem oraz domową przestrzenią, zachęcamy do kontaktu z oddziałem CarGO! na Pomorzu.

A oto jakie modele Morelo znajdziecie w ofercie CarGO! Na samym końcu nie lada gratka: kilka słów o najnowszym z pojazdów wyprodukowanych przez Morelo, a mianowicie Grand Empire.

Morelo Home
To najmniejszy spośród dostępnych modeli, co jednak nie oznacza, że jest mały – w porównaniu do kamperów innych marek to nadal gigant! Home wyróżnia się przede wszystkim lżejszą zabudową. Co ważne, zmiana długości pojazdu nie wpłynęła negatywnie na poziom luksusu – we wnętrzu kampera można wypoczywać w iście królewskim stylu.

Morelo Loft
Loft to nieco większy model – idealny dla osób, którym zależy na maksymalnym komforcie niezależnie od tego, dokąd zmierzają. Jeśli obawiacie się podróżowania największymi modelami, ale jednocześnie szukacie czegoś w najwyższym standardzie, to Loft jest właśnie dla was.

Morelo Palace
Królewski model kampera wyróżnia się nie tylko imponującym rozmiarem, ale również jakością, obok której nie da się przejść obojętnie. Niemiecki producent zadbał podczas produkcji o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Co istotne, Palace można zamówić w jednym z aż 12 wariantów wnętrza!

Morelo Empire Liner
Najbardziej rozpoznawalny model Morelo, a zarazem najwyższy spośród modeli dostępnych w ofercie. Luksusowe wnętrze można śmiało porównywać do pięciogwiazdkowego hotelu. W Empire Liner czeka na ciebie m.in. kamienna posadzka w łazience czy ogromne, panoramiczne okno dachowe, przez które można oglądać gwiazdy, leżąc na łóżku.

Grand Empire
Najnowszy, a zarazem największy model Morelo – jego długość wynosi ponad 11 m, a dmc to aż 18 ton! To prawdziwy kolos na rynku caravaningowym. Producent nie zawodzi w kwestii jakości – w Grand Empire znajdziesz m.in. rozbudowany zestaw fotowoltaiki, która gwarantuje pełną niezależność podczas podróży.

Jeśli chcecie dopytać o indywidualne rozwiązania, zachęcamy do kontaktu z oddziałem CarGO! w Wejherowie: wejherowo@cargogroup.pl, tel. +48 503 33 34 32.


Krzysztof Dulny 22.03.20210 zdjęć 6

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 2
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW