artykuły

PREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord - Makita 01.10-31.10 Kasia
Rimor na każdą kieszeń. Oficjalny przedstawiciel w Polsce - Tanie Kamperowanie

Rimor na każdą kieszeń. Oficjalny przedstawiciel w Polsce - Tanie Kamperowanie

Znak firmowy marki Rimor? Niezwykle atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Przekonać się o tym będzie można osobiście podczas targów Camper & Caravan Show w Nadarzynie, na których oficjalny przedstawiciel marki w Polsce – firma TanieKamperowanie.pl – zaprezentuje nowości z oferty włoskiego producenta.

Rimor oferuje pojazdy w czterech różnych seriach:

 • Horus – tak zwane „blaszaki”,
 • Evo – zabudowy na podwoziu Forda Transita,
 • Seal – zabudowy na podwoziu Fiata Ducato,
 • Super Brig – auta klasy wyższej na podwoziu Fiata Ducato.

Na targach będzie można zobaczyć wszystkie serie pojazdów. Ciekawą opcją jest na przykład Seal 50, który zwrócił naszą uwagę już na niemieckich targach Caravan Salon w Düsseldorfie. Ta alkowa oferuje 6 miejsc zarówno do jazdy, jak i do spania. Tylne łóżka ułożone są piętrowo, po lewej i prawej stronie pojazdu, umożliwiając zabranie na wakacje nawet czworo dzieci.

W przypadku modeli półzintegrowanych z serii Seal do wyboru jest aż 10 różnych planów podłogowych, różniących się wyglądem sypialni czy układem pomieszczenia sanitarnego. Każdy kamper mieści od 4 do 6 osób, oferuje 3-palnikową kuchenkę gazową z elektrycznym systemem zapłonu, duże panoramiczne okno dachowe w salonie oraz dużą lodówkę. Co ciekawe, z myślą o nowym sezonie Rimor odświeżył serie Seal i Evo, dając im nowe fronty meblowe z efektem 3D, wygodny system zamykania wszystkich szafek, nowe wzory tapicerek, pokrywy na zlewy czy nową grafikę zabudowy. Przeprojektowane zostały ponadto wejścia boczne do kamperów, a miłym dodatkiem jest LED-owe oświetlenie tuż nad nimi. Dodajmy, że wybrane modele aut z serii Seal i Evo można zamawiać bez opuszczanego łóżka – to rozwiązanie, dzięki któremu nie tylko obniżymy cenę pojazdu o ok. 7 tys. zł, ale również zyskamy na wysokości wnętrza i ładowności.

Skoro już o pojazdach z linii Evo mowa, producent wziął pod uwagę sugestie klientów i postawił na jasne wnętrza. Nowe fronty meblowe, ścianki, oświetlenie LED... – wszystko utrzymane jest w jasnych, ciepłych barwach, dzięki czemu wnętrze wydaje się bardziej przestronne.

Pojazdy Evo dostępne są w sześciu układach podłogowych: 2 alkowy i 4 półintergry. W półintegrach wybierać można pomiędzy łóżkami pojedynczymi a małżeńskim, czyli klasyka. Za to w modelu Evo 77 Plus zamiast typowej sypialni znalazł się gigantyczny salon w kształcie litery C, który w razie potrzeby można zamienić w dodatkowe miejsce do spania nawet dla dwóch osób dorosłych. W alkowach możemy wybierać pomiędzy klasycznym układem wnętrza z poprzecznymi łóżkami nad szoferką i tylnym bagażnikiem oraz przestronnym 6-osobowym Evo Sound.

Z nowości wymieńmy jeszcze opcjonalne mocowania fotelików Isofix, ale też panoramiczne okno nad szoferką pojazdu. Lodówka w wersji slim oferuje aż 141 l pojemności i automatycznie przełącza się pomiędzy źródłami zasilania. Co więcej, salon z przodu powiększył się o 7 cm, o dodatkowe 10 cm urosła łazienka. Pojawiły się również dodatkowe schowki i lampki. Słowem, pomyślano o wszystkim.

Jak prezentują się pojazdy marki Rimor na żywo, będzie można przekonać się podczas targów  Camper & Caravan Show, które odbędą się w dniach 7-10 października w Nadarzynie. Zapraszamy!


Redakcja20.09.20210 zdjęć 5

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW