artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord - Stenaline 03.04-30.04 Sebastian
Przytulna i przestronna Hobby Maxia 585 UL

Przytulna i przestronna Hobby Maxia 585 UL

Czas czytania 2 minuty

Maxia 585 UL to jedna z najciekawszych propozycji w ofercie przyczep kempingowych Hobby. Jak wszystkie modele z tej serii charakteryzuje się otwartą konstrukcją, nowoczesnym designem i naturalnymi materiałami. I szczyptą skandynawskiego hygge.

Sukces linii Maxia dowodzi, że oprócz jakości nasi klienci przywiązują dużą wagę również do przytulności i wzornictwa – zwraca uwagę Bernd Löher, dyrektor zarządzający Hobby. – Kontynuujemy tę drogę z nową Maxią 585 UL.
Przy 2,5 m szerokości i około 7,7 m długości Maxia 585 UL jawi się jako większy brat modelu 495 UL. Większa przestronność to i więcej miejsca do przechowywania – tu w postaci dużej szafy i szafek z wysuwaną szufladą. Co łączy przyczepy z tej serii, to charakterystyczny design mebli z „czystymi” frontami i otwarta przestrzeń.
Z przodu 585-tki znajdują się 2 pojedyncze łóżka z materacami z zimnej pianki, które można połączyć, uzyskując w ten sposób wyjątkowo dużą przestrzeń do spania na całej szerokości pojazdu. Kolejne miejsca noclegowe organizowane są z tyłu przyczepy – w części, która w ciągu dnia pełni funkcję aneksu wypoczynkowego. Zaaranżowany na planie litery U salon to serce i dusza nowego układu, miejsce, gdzie może się spotkać cała rodzina, aby zjeść posiłek lub odpocząć. Przytulną atmosferę w tej części przyczepy zapewnia nastrojowe oświetlenie.
Kuchnia łączy atrakcyjny design z ergonomią. Do dyspozycji załogi jest duża powierzchnia robocza, 3-palnikowa płyta grzewcza ze zlewozmywakiem i 133-litrowa lodówka z 12-litrowym zamrażalnikiem. Stojak na przyprawy, kilka gniazdek, jasne oświetlenie LED i pojemne szuflady to z kolei drobiazgi, które docenią wszyscy kucharze amatorzy.
Łazienka zaprojektowana została tak, aby efektywnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Jest więc kompaktowa, ale komfortowa. Toaleta jest obracana, dzięki czemu nieużywana nie będzie zajmowała miejsca. Naturalne światło i wentylację zapewnia otwierane okno dachowe.
Jak wszystkie przyczepy kempingowe firmy Hobby, również Maxia 585 UL jest standardowo wyposażona w system HobbyConnect, za pomocą którego możemy nią sterować w sposób zdalny, używając smartfona lub tabletu – wystarczy zainstalować darmową aplikację.
Dodajmy, że najnowsza przyczepa kempingowa marki Hobby wyposażona jest standardowo w to, za co u konkurencji musielibyśmy zapłacić dodatkowo. Wszystko po to, aby od razu ruszyć w drogę.

Artykuł pochodzi z numeru 6 (108) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator28.08.2023 zdjęć 4
Artykuł powstał we współpracy z marką Hobby
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News