artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Easy 350CP to najbardziej kompaktowy model przyczepy Sterckeman na sezon 2022
  fot. PC Easy 350CP to najbardziej kompaktowy model przyczepy Sterckeman na sezon 2022

Przyczepa Sterckeman Easy 350CP

Pusta przyczepa Sterckeman Easy 350CP waży tylko 740 kg. Załadowana może mieć nawet ponad tonę. W standardzie dla 2 osób oferuje sporo. Znajdzie się też nocleg dla trzeciej. Komu ciągle mało, tego zainteresuje pakiet Comfort. A to wszystko we wnętrzu o długości mniejszej niż 3,5 m.

5-gwiazdkowe Alize, 4-gwiazdkowe Evolution, 3-gwiazdkowe Easy – tak wyglądają propozycje przyczep marki Sterckeman na sezon 2022. Prostota, a co za tym idzie – przystępna cena. I tak można opisać potencjał rodziny Easy. To modele „wagi piórkowej” z całym niezbędnym wyposażeniem. I w cenie dostępnej dla wszystkich. Odtąd aranżuj je sobie, jak tylko chcesz, zdaje się mówić francuski producent. Poczynając od tej najkrótszej.
Easy 350CP, najbardziej kompaktowy model Sterckemana na sezon 2022, umożliwia konfigurację 2-3 łóżek w zależności od potrzeb, zachowując lub przekształcając część jadalną. To od nas zależy, czy śpimy w poprzek zabudowy, czy na łożu w wymiarze XXL, które wystarczy dla 3-osobowej załogi. Wymiary tak zaaranżowanych łóżek to odpowiednio: 140 × 195, 195/205 × 195 cm. Kolejny układ to 2 jednoosobowe tapczany z minikorytarzem pośrodku. Jeden ma 195 cm, drugi 205 cm długości. A wszystko to angażując komfortowe (12-centymetrowe) materace.

Przy 210 cm szerokości zabudowy wnętrze o wysokości 195 cm urządzono z myślą o 2 osobach. Od progu po lewej jest aneks kuchenny. Na wprost łazienka. Po prawej stronie największą powierzchnię tworzy strefa wypoczynkowa z okrągłym stolikiem pośrodku, która płynnie łączy się z sypialnią na dziobie zabudowy. Skoro mowa o prostocie serii przyczep. Otóż okno w przedniej ścianie Easy 350CP jest montowane opcjonalnie, to nabywca decyduje. Zabudowa o długości nieco ponad 4 m to solidny „sandwicz” płyt warstwowych z izolacją z XPS i z poszyciem w technologii GRP. 

Porównaj przyczepy Sterckeman w serwisie ACK.

Oprócz schowka na dziobie znajduje się duży luk bagażowy – przestrzeń niemal w całości wykorzystana pod stelażem materaców zmieści dużo więcej niż wyłącznie sprzęt kempingowy. Odnotujmy, że we wnętrzu przyczepa ma niemałą szafę ubraniową i dodatkowy schowek w sąsiedztwie dzielonych drzwi wejściowych.
W standardzie zabudowa ma 3 otwierane okna (z roletami i moskitierami), ale także oświetlenie markizy. Na wyposażeniu są też między innymi ogrzewanie gazowe Trumatic 3004 i klimatyzacja postojowa.

Słów więcej o pakiecie dodatkowym. Tak doposażona Easy 350CP Comfort ma dwukrotnie większy (50 zamiast 25 l) zbiornik na czystą wodę. Nabywca otrzymuje wygodniejsze, bo 15-centymetrowej grubości materace, poduszki Sydney i bardziej ekskluzywny wystrój wnętrza doświetlony dużym oknem dachowym.

Przyczepa Sterckeman Easy 350CP
Rzut wnętrza

Dystrybutor: ACK Benimar Polska kampery.ack.com.pl
Fot. ACK Benimar Polska

Artykuł pochodzi z numeru 2 (104) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator05.05.20220 zdjęć 6