artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord caravanssalon mtp TARGI 06.07-23.10 Sebastian
Poznajcie Tommy’ego

Poznajcie Tommy’ego

Tommy to najnowsza przyczepa z serii TK – większy brat modelu Mini Tommy, który zapoczątkował linię przyczep kempingowych produkcji Tomplan Trailers. Jego niekwestionowanym atutem jest docelowa masa całkowita, która wynosi 750 kg, dzięki czemu może z nią jeździć każda osoba z prawem jazdy kategorii B.

Tommy to typowa, w pełni wyposażona przyczepa kempingowa z częścią sypialnianą, kuchenną, a także z łazienką. Przestrzeń dzienną (użytkową) tworzą rozkładany stolik, 2 kanapy po bokach oraz mała szafa i szafka wisząca. Po złożeniu stolika i rozłożeniu kanap otrzymujemy część sypialnianą z wygodnym dwuosobowym łóżkiem o wymiarach 200 × 200 cm. W tej części przyczepy znajduje się także gniazdo USB. Wnętrze przyczepy jest utrzymane w ciepłych barwach z kolorystycznymi akcentami.
Na aneks kuchenny składają się między innymi dwupalnikowa płyta kuchenna, zlewozmywak i 60-litrowa chłodziarka marki Dometic. Brodzik z zasłoną prysznicową, umywalka, chemiczna toaleta obrotowa marki Thetford oraz lustro to z kolei wyposażenie łazienki.
Nie zabrakło oświetlenia LED, a zastosowane okna kasetowe Dometic wyposażone są w rolety i moskitiery, co niewątpliwie wpływa na komfort użytkowania. Standardowo przyczepa wyposażona jest w oś hamowaną, instalację elektryczną 230 V, 12 V, akumulator, instalację wody zimnej, instalację wody brudnej, podstawową instalację gazową, a także LED-ową lampę przedsionka i trzecie światło stop. W luku przednim umieszczony został uchwyt na 2 butle z gazem. Wyposażenie dodatkowe to m.in. ogrzewanie Truma Varioheat z wygodnym panelem sterowania, który znajduje się w części użytkowej przyczepy. Istnieje również możliwość zamontowania ogrzewania podłogowego i instalacji wody ciepłej wraz z termą elektryczną. Na liście opcji znajdziemy ponadto amortyzatory osi, stopień wejściowy Fiamma, koło zapasowe, felgi aluminiowe, kołpaki kół i przedsionek.

ReklamaŚródtekstowy Dethleffs 21.09-02.10 Sebastian
Dzięki opływowym kształtom przyczepa jest nie tylko aerodynamiczna, zachwyca również prezencją. Jej minimalistyczna grafika zewnętrzna jest doskonale dopasowana do jej kształtów, co tworzy wrażenie estetyki i nowoczesnego designu.
Pomimo niewielkich wymiarów przyczepa jest w pełni funkcjonalna, oferuje wiele udogodnień dla miłośników wypoczynku na polu kempingowym, ceniących mobilność, niezależność, a zarazem wygodę użytkowania. Wersja z ogrzewaniem daje możliwość korzystania z niej także w chłodniejsze dni, co jest niewątpliwym atutem, jeśli chcemy w niej odpoczywać poza sezonem letnim.

Artykuł pochodzi z numeru 5 (102) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator16.04.20220 zdjęć 7