artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Porsche 911 jako kamper? Namiot dachowy dla ikony motoryzacji

Porsche 911 jako kamper? Namiot dachowy dla ikony motoryzacji

Czas czytania 1 minuta

Ciekawa nowość w ofercie oficjalnego sklepu Porsche. Dwuosobowy namiot dachowy pasuje do większości wariantów dziewięćset jedenastki, a jego koszt to ok. 24 tys. zł.

Zapowiedziany na listopad br. namiot ma być konstrukcją całoroczną. Jego rozkładanie ma być niezwykle proste, podobnie jak składanie go do eleganckiego, aerodynamicznego boksu, w którym jest przechowywany. Jego wymiary po rozłożeniu wynoszą 258 x 257 x 118 cm, a 146 x 140 x 33 cm liczy sobie namiot złożony.

Choć montaż ma być możliwy również na autach bez relingów dachowymi, limit wagi użytkowników będzie wówczas ograniczony do 140 kg. Ok. 190 kg wyniesie w przypadku pojazdów wyposażonych w relingi. Kolejne ograniczenie dotyczy limitu prędkości, a mianowicie z namiotem na dachu nie powinniśmy poruszać się szybciej niż 130 km/h.

Namiot dostępny będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: ciemno- i jasnoszarej. Na liście kompatybilnych modeli Porsche znalazły się Cayenne, Macan, Panamera, Taycan oraz klasyczna 911-ka. Spędzić nocy na dachu swojego sportowego auta nie będą mogli właściciele wersji GT, Targa oraz Cabriolet.

Porsche 911 jako kamper? Namiot dachowy dla ikony motoryzacji 1


Krzysztof Dulny 09.09.20220
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News