artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Popularny amerykański kamper za 420 tys. zł

Popularny amerykański kamper za 420 tys. zł

Czas czytania 2 minuty

Jeśli kiedykolwiek byliście w Stanach Zjednoczonych i korzystaliście z oferty którejś z wypożyczalni domów na kołach, na pewno kojarzycie kampery Freedom. Jeden z nowszych modeli, Freedom Elite na podwoziu kultowego Forda E450 z 6,8-litrowym silnikiem V10 Triton, wystawił na sprzedaż pan Jacek, dotychczasowy jego właściciel.

Kamper został zakupiony w USA w listopadzie 2020 r. od prywatnego właściciela. Jest bezwypadkowy, praktycznie nieużywany (przebieg: 8800 km), w pełni wyposażony i utrzymany w bardzo dobrym stanie. Liczy 9,5 m długości, co wraz z wysuwanymi ścianami wpływa na jego nie byle jaką przestronność. Wystarczy wspomnieć, że projektant przewidział aż 8 miejsc do spania, w tym łóżko piętrowe, które można przerobić na stolik.

Za komfort w tak przestronnym wnętrzu odpowiada klimatyzator, który rozprowadza powietrze po całym pojeździe. Przyłącze sieciowe wody czystej i duże zbiorniki umożliwiają korzystanie z łazienki praktycznie bez większych ograniczeń. Wyposażenie? Imponujące, z 4 (czterema!) telewizorami na czele. Duża lodówka, duży zamrażalnik, kuchenka gazowa, piekarnik, mikrofala, potężny generator prądu, fabryczna instalacja do podłączenia solarów, system ręcznego poziomowania, elektrycznie rozkładana markiza, łazienka z dużym prysznicem, umywalką i ceramicznym WC, mnóstwo schowków wewnątrz, jak i na zewnątrz... – długo by wymieniać, więc może po prostu oddajmy głos obecnemu właścicielowi.

ReklamaŚródtekstowy - Camper Caravan Show 2023 01.09-30.09 Sebastian
Zainteresowany? Skontaktuj się z Jackiem (tel. 508 194 791), a na pewno dopowie resztę. 


Krzysztof Dulny 09.06.20220 zdjęć 7
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News