artykuły

PREZENTACJE POJAZDÓW
Polskie kampery klasy premium

Polskie kampery klasy premium

Tym, którzy byli na targach Camper&Caravan Show w Nadarzynie, na pewno nie umknęło uwadze stoisko firmy Hype. Polski producent zaprezentował pojazdy, które na zwiedzających zrobiły niemałe wrażenie.

Ergonomia, dbałość o szczegóły, najwyższej jakości materiały i nowoczesny design – kampery Hype spełniają wszystkie wymogi pojazdów klasy premium. Atrakcyjna opływowa sylwetka to mniejsze opory powietrza, a ukryta markiza i płaskie szyby minimalizują odgłosy przedostające się do wnętrza. Drogę oświetlają najnowszej generacji lampy LED, gwarantując komfort podróży o każdej porze dnia i nocy. Z kolei bez względu na porę roku (kampery oferowane są również w wersji zimowej) w podróż hypem wybrać się może do 5 osób, każda w wygodnym, regulowanym fotelu – każda z własnym miejscem do spania.

Nie zabrakło ogromnego bagażnika, który bez problemu pomieści dwa motocykle, kilka rowerów czy nawet quada. Producent chwali się również elektrycznie zamykanymi klapami drzwi serwisowych z centralnym zamkiem – i słusznie. Bieganie z kluczykiem i sprawdzanie, czy wszystkie drzwi są zamknięte? Żadna frajda.

A zaglądaliście do środka? Nam wnętrze zaimponowało nie tylko przestrzenią, ale i stylową aranżacją. Meble z lakierowanymi frontami wyposażone są w najwyższej jakości akcesoria, uwagę zwracają również dodatki z licowej skóry czy regulowane oświetlenie. Zastosowane rozwiązania cieszą ergonomią, schowków jest bez liku, a materace wygodne.

Co więcej, firma jest w stanie doposażyć kampery i przyczepy kempingowe we wszystko, co uznasz za niezbędne. Jej pracownicy nie tylko przygotują pojazd do zimy, przeprowadzą również serwis instalacji gazowej oraz wodnej i dokonają naprawy instalacji elektrycznej. Zainteresowani? Odwiedźcie stronę internetową firmy, na której znajdziecie wszelkie niezbędne informacje.

hypecamper.com


Krzysztof Dulny 19.11.20210 zdjęć 5

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 4
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW