artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord fajny kmaper 01.08-31.08 Sebastian
Skrzynki kempingowe mają różne rozmiary, przeznaczone są zarówno  do aut osobowych, jak i pojazdów niemal dostawczych
Skrzynki kempingowe mają różne rozmiary, przeznaczone są zarówno do aut osobowych, jak i pojazdów niemal dostawczych

Poczuj się jak w domu. Egoé pokaże ci jak to zrobić

Specjaliści od życia na zewnątrz – tak mówią o sobie projektanci i twórcy czeskiej marki Egoé. W Warszawie działa Showroom tej firmy, gdzie można obejrzeć i przetestować wiele ciekawych rozwiązań. 

Ideas make products, czyli najpierw pomysł i potrzeba, a potem szybka odpowiedź – to hasło przyświeca nie tylko projektantom, ale chyba wszystkim pracownikom Egoé. Specyficzny klimat panujący w warszawskim showroomie to na pewno dzieło nie tylko prezentowanych rozwiązań, ale też podejścia ludzi z tą firmą związanych. Uwaga – podejście to szybko się udziela. W salonie znajdziecie m.in. kempingowe skrzynki Egoé nest. Zadanie dla projektantów i techników brzmiało następująco: stworzyć zabudowę do bagażnika, która zaoferuje możliwość spania, gotowania, dostęp do wody, a także miejsce na schładzanie produktów. Udało się! Pierwsza skrzynka nestbox powstała w 2016 r.

– Chcieliśmy wykorzystać nasze samochody, których używamy służbowo. Nasi projektanci wymyślili boksy, dzięki którym do auta osobowego zmieścimy wszystko, czego potrzebujemy, by przyjemnie spędzać czas na zewnątrz. I tak z potrzeby osobistej powstał produkt sprzedawany globalnie – opowiada nam Petr Vavrouška, dyrektor polskiego oddziału oraz wiceprezes Egoé.

Egoé nest dostępne jest w różnych wersjach do różnych modeli aut. A wszystko to po powrocie z wyjazdu składamy w niewielką skrzynię i odkładamy w garażu. Do czasu następnego wyjazdu.

ReklamaŚródtekstowy ACK sklep 07.07-31.08 Sebastian
Jedną z głównych zalet nestboksa jest szybka instalacja. Zabudowę kempingową można z pomocą drugiej osoby włożyć do auta lub z niego wyjąć w ciągu dosłownie kilku minut. Po złożeniu to naprawdę niewielki, patrząc przez pryzmat możliwości, produkt. Zajmuje wyłącznie przestrzeń bagażową. Zabudowa nie wpływa oczywiście w żaden sposób na zachowanie auta na drodze, bo jest dość lekka, a z punktu widzenia przepisów prawnych jest to zwyczajny ładunek, który przymocowuje się specjalnymi zaciąganymi taśmami.

Projektanci Egoé zadbali też o detale. W zabudowie mamy m.in. uchwyt na nóż, deskę do krojenia czy płócienne woreczki na przyprawy. Tekstylne torby zapewniają dodatkową przestrzeń do przechowywania. Te okienne można wyjąć i używać samodzielnie. Skoro o gotowaniu mowa, ten element skrzyni jest modułowy. Można gotować przy aucie bądź w dowolnej odległości. Można wyjąć tylko kuchenkę i zabrać ją ze sobą w dowolne miejsce, podobnie jak większość użytkowanych w zestawie mebli.

Po kolacji czas na sen. Przygotowanie łóżka trwa kilka sekund, bo materac i stelaż z opcją niezależnej podpórki rozkładają się niczym składana książeczka dla dzieci.

– Nasze skrzynki kempingowe, ale też wszystkie inne produkty przeznaczone do użytkowania na świeżym powietrzu, jak meble ogrodowe, są wykonane z najlepszej jakości materiałów. Używamy stali, drewna. Nasze rozwiązania mogą pozostawać na zewnątrz 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku – dodaje Petr Vavrouška.

Reklamaśródtekstowy 2 aravanssalon mtp TARGI 06.07-23.10 Sebastian
Otwarty w maju warszawski showroom mieści się w centrum miasta, przy ulicy Marszałkowskiej 115. Znajdziecie tu wszystko, aby spędzać czas na zewnątrz i wciąż czuć się jak w domu.

Poczuj się jak w domu. Egoé pokaże ci jak to zrobić 1
Petr Vavrouška, dyrektor polskiego oddziału i wiceprezes Egoé.

Dystrybutor: www.egoe.eu

Artykuł pochodzi z numeru 4 (101) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator11.06.20220 zdjęć 5