artykuły

PREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Caravans salon targi 07.07-26.09 Bartek
Pilote prezentuje pierwsze nowości na rok 2022
  fot. Fot. Pilote

Pilote prezentuje pierwsze nowości na rok 2022

Producenci kamperów i przyczep zaczynają powoli zapowiadać nowości na 2022 rok. Rąbka tajemnicy uchyliła m.in. francuska marka Pilote, która zaprezentowała nowego kampera P696U. Nie ukrywamy, że ta nowość od razu zwróciła naszą uwagę. Lubimy innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na jeszcze bardziej komfortowe korzystanie z kampera. Co można znaleźć we wnętrzu pojazdu?

Nowy układ w kształcie podkowy
Twórcy P696U postawili na stworzenie nowego, obiecującego salonu w kształcie podkowy. Dzięki temu udało się uzyskać aż siedem miejsc do jedzenia. To dobra informacja dla osób, które na kemping wybierają się ze znajomymi. Dzięki odpowiedniej przestrzeni jadalnej będziecie mogli swobodnie spożywać posiłki. Oczywiście większa przestrzeń dzienna przydaje się nie tylko podczas obiadu czy kolacji. Można tutaj swobodnie czytać książkę, grać w gry planszowe, odpoczywać po szaleństwach na plaży, czy nawet pracować zdalnie. W Pilote P696U zadbano o wygodę wszystkich podróżników. Jeśli będziecie potrzebowali większego stołu, możecie go rozłożyć w każdej chwili. Dodatkowo blat można też wygodnie przesuwać, a to ułatwia wstawanie z kanapy czy dopasowywanie stołu do pozycji siedzącej w trakcie pracy.

Zostawmy na chwilę stronę praktyczną i przyjrzyjmy się też estetycznym rozwiązaniom, które oferuje P696U. Tych w strefie dziennej również nie brakuje. Układ podkowy połączono z dużą liczbą okien, dzięki czemu podczas siedzenia na kanapie można podziwiać widoki z perspektywy 360 stopni. Zadbajcie o to, by ustawić kampera w odpowiednim miejscu, a gwarantujemy, że będziecie mogli podziwiać najpiękniejsze widoki przez całą dobę. Dzięki temu chwile wypoczynku w kamperze stają się jeszcze przyjemniejsze.

Dla czterech osób
A co ze spaniem? P696U nie zawodzi i pod tym względem. Łóżko jest duże (160x200 cm), a dzięki temu, że opuszczane nad częścią dzienną, umożliwia swobodne oglądanie filmów na telewizorze zawsze wtedy, gdy nabierzecie ochoty na leniwy wieczór w łóżku. Część dzienną można przerobić na dodatkowe łóżko, które przyda się osobom podróżującym z dziećmi.

Komfortowa łazienka
Łazienka również powinna zadowolić wszystkich podróżników – projektanci zmieścili w niej zarówno toaletę, jak i duży prysznic. Na uwagę zasługuje również podwójna przegroda, jaką zastosowano wokół łazienki. Dzięki temu łatwiej utrzymać tam wysoką temperaturę podczas kąpieli, co ma niebagatelne znaczenie dla osób podróżujących z dziećmi.

Kamper do siedmiu metrów
Na uwagę zasługuje długość tego modelu (6,99 m), z nawiązką zapewniająca komfort we wnętrzu. Łatwo znaleźć tutaj zarówno przestrzeń do wypoczynku, jak i odpowiednio dużą strefę roboczą, która przydaje się podczas przygotowywania posiłków lub w czasie pracy. Co więcej, za kierownicą tego siedmiometrowego pojazdu zasiąść mogą również osoby z kategorią B prawa jazdy.

To najlepsza opcja dla mniejszych rodzin lub po prostu dla par, którym zależy na dużej przestrzeni i swobodnym wypoczynku. Jeśli jesteście zainteresowani takim lub podobnym modelem, zachęcamy do kontaktu z oddziałem CarGO! w Poznaniu. Z szerszą ofertą marki Pilote na rok 2022 zapoznamy się już niedługo.


Redakcja19.05.20210 zdjęć 6

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

 • 7
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 2
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW