artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord - dethleffs 04.06-30.06 Sebastian
Pięciogwiazdkowe hotele na kołach

Pięciogwiazdkowe hotele na kołach

Czas czytania 3 minuty

Podróżując kamperem Hype, poczujesz się jak w luksusowym hotelu. Z tą różnicą, że możesz zabrać go, dokąd tylko zechcesz.

Caravaning to coraz popularniejsza forma turystyki, co nie dziwi. Wygoda, niezależność, wolność, poczucie bezpieczeństwa, zachowanie prywatności... – argumenty, które przemawiają za wyborem domu na kołach, są niepodważalne.

Dla kogo?
Oczywiście nie wszyscy uznają wyższość caravaningu nad choćby wczasami w hotelu. Kampera wybrać powinni na pewno ci, którzy lubią eksplorować – dotrzemy nim często w miejsca, gdzie nie wybralibyśmy się, nocując w hotelu. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią decydować o swoim wypoczynku, nie stosują się do harmonogramów czy planów wycieczek i ani myślą dopasowywać się do hotelowych zasad i standardów.

Podróże kamperem wybierają często także rodziny z dziećmi. Mając nocleg zawsze ze sobą, możemy sobie pozwolić na częste zmiany lokalizacji, co z kolei zapobiega nudzie i monotonii, których dzieciaki tak nie znoszą. Z kolei miejsca, gdzie zdecydujemy się „zakotwiczyć”, są zdecydowanie bardziej atrakcyjne od pokoju hotelowego. Nic nie może się równać z bliskością natury i związaną z tym prywatnością i swobodą.

Gdy zakup to za dużo
Kampera można mieć na własność, można go także wypożyczyć, z takiej możliwości korzysta się w Polsce coraz chętniej. Wynajmując auto, sami dokonujemy wyboru rodzaju i klasy pojazdu. Do potrzeb najbardziej wymagających klientów dostosowane są auta oferowane przez firmę Hype.

ReklamaPięciogwiazdkowe hotele na kołach 1
– Naszym celem było wyposażenie kampera w taki sposób, aby podróżowanie nim było luksusem, wygodą i prawdziwą przyjemnością. Użytkowanie naszych aut ma być wypoczynkiem, a nasi klienci mają poczuć się jak w doskonale wyposażonym hotelu – podkreślają przedstawiciele firmy.

Dlaczego Hype?
Jak zaznacza producent, w tworzenie swoich kamperów angażuje się całościowo: – Analizujemy potrzeby potencjalnych klientów, rozmawiamy i badamy rynek. Wiemy, że współczesny kamper musi być wygodny, wyposażony we wszelkie udogodnienia, musi być maksymalnie zagospodarowany i dawać poczucie przestronności. Nasze kampery to pięciogwiazdkowe hotele na kółkach.

Nowoczesność, wygoda, dobry styl i komfort to cechy, do których Hype przykłada ogromną wagę. Wnętrza swoich kamperów wyposaża w najwyższej jakości materiały – skóry ekologiczne i dobre jakościowo tkaniny, które elegancko prezentują się na tle lakierowanych frontów mebli. Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i oświetleniem, a także elektrycznie opuszczane łóżko to nowoczesne rozwiązania, których w pojazdach Hype nie mogło zabraknąć.

Pierwszy raz w kamperze? Bez obaw, obsługa tych aut jest niezwykle prosta, a wręcz intuicyjna. Sprawdź sam!

hypecamper.com


Krzysztof Dulny 25.05.2022 zdjęć 4
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News