artykuły

PREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord - Makita 01.10-31.10 Kasia
Pickup camper – świetna alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań
  fot. AZAR4

Pickup camper – świetna alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań

Myślałeś kiedyś o ekstremalnej wyprawie, ale spanie pod namiotem kojarzy Ci się z chmarą owadów, zimnem i bólem pleców? Podróż w trudny teren wymaga auta z napędem na cztery koła, natomiast wygodne spędzenie czasu w warunkach zbliżonych do domowych – campera.

Teraz już możesz połączyć luksusowy wypoczynek z autem, które nie boi się żadnego terenu. Wybierz rozwiązanie AZAR4, które umożliwia zamontowanie zabudowy campera na Twoim pickupie. Spełnij marzenia o wyprawie w trudny teren i odpoczynku na odludziu.

Twój pickup może być jeszcze bardziej uniwersalnym autem

Terenowe pickupy to z założenia uniwersalne samochody. Jest w nich na tyle dużo miejsca, aby pomieścić całą rodzinę, a na kufrze zmieścić wszystkie bagaże. W razie potrzeby może służyć jako auto robocze do przewozu ciężkich ładunków. Napęd na 4 koła umożliwia eksplorację terenów niedostępnych dla zwykłych osobówek. Dzięki zabudowie AZAR4 możesz ze swojego samochodu zrobić mobilne mieszkanie i spędzić urlop w dowolnym miejscu!

Proponowana konstrukcja campera na pickup jest bardzo prosta w montażu i demontażu. Możesz ją szybko zamontować przed wyjazdem na urlop. Po powrocie konstrukcję błyskawicznie usuniesz, aby dalej wykorzystywać pickupa do codziennych zadań. Mobilna kapsuła pasuje do większości modeli pickupów.

Zabudowa campera nie pogarsza właściwości jezdnych auta

Pickupy to auta, które potrafią wytrzymać bardzo wiele. Doskonale radzą sobie z przewozem ciężkich ładunków oraz z ciągnięciem załadowanej przyczepy. Założenie zabudowy AZAR4 nie pogarsza osiągów auta. Najlżejsza wersja to zaledwie 350 kg, natomiast wersja premium waży mniej więcej tyle, co pięciu dorosłych mężczyzn. Czy to dużo dla Twojego auta? Z pewnością nie.

Konstrukcja została zaprojektowana tak, aby była maksymalnie aerodynamiczna i nie stwarzała nadmiernych oporów powietrza podczas jazdy. Dzięki temu możesz bez problemu poruszać się na autostradzie z prędkością powyżej 100 km/h. Środek ciężkości kabiny AZAR4 został umieszczony jak najniżej, dzięki czemu nie odczujesz znacznych przechyłów pojazdu podczas pokonywania zakrętów.

Kabina campera nie poszerza i nie wydłuża pojazdu. Nadal będziesz mógł bez problemu poruszać się po mieście, a nawet pokonywać wąskie i ciasne uliczki. Parkowanie na zatłoczonym parkingu przed supermarketem również nie stwarza dodatkowych problemów musisz pamiętać o ograniczeniu wjazdu na parking podziemny z powodu wysokości wjazdu.

Wiele udogodnień w nowoczesnej i luksusowej zabudowie AZAR4

Jeżeli wydaje Ci się, że camper na pickupie to surowe rozwiązanie, którym zachwycą się tylko żołnierze jednostek specjalnych, to jesteś w błędzie. Nowoczesna konstrukcja ma wiele udogodnień, które docenią nawet osoby posiadające tradycyjnego, luksusowego campera.

Zbiornik wody o pojemności 60 lub 120 l spokojnie wystarczy na prysznic i całodzienne zaopatrzenie w wodę dla czteroosobowej rodziny. Wygodne i duże łóżko o wymiarach 2000 × 1400 mm lub 2000x1600 mm pozwala komfortowo wypocząć dwóm osobom. Po złożeniu stolika w części dziennej można stworzyć dodatkowe miejsce do spania o wymiarach 1740 × 900mm lub 1930x900 mm. W takich warunkach bez problemu mogą spać aż 4 osoby. Modele OFF-ROAD posiadają jeszcze większe możliwości nocnego wypoczynku.

Zabudowa na pickupa wyposażona jest w instalację 12 V oraz 230 V, dzięki czemu możesz podłączyć zarówno energooszczędną lampkę LED, jak i telewizor. O brak prądu lub rozładowany akumulator nie trzeba się martwić, bo na dachu zostały zamontowane wydajne i ekologiczne panele słoneczne. Podczas zimnych nocy można uruchomić instalację grzewczą i wyregulować nawiew.

W camperze terenowym wydzielone są cztery funkcjonalne strefy pozwalające na komfortowy i długi pobyt nawet na odludziu:

 • sypialnia z dużym łóżkiem,
 • strefa dzienna wyposażona w dwie wygodne kanapy oraz składany stolik,
 • kuchnia wyposażona w kuchenkę gazową i zlewozmywak,
 • łazienka z toaletą, umywalką i prysznicem.

Jeżeli chcesz, możesz zamówić indywidualne wyposażenie i dodatkowo zaopatrzyć się na przykład w lodówkę i klimatyzację.

Kapsuła AZAR4 wyposażona jest w wiele schowków i półek, które pozwalają zachować porządek, ułożyć wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy i komfortowo spędzić urlop. Camper na pickupie jest na tyle funkcjonalny, że nawet wysokim osobom będzie w nim naprawdę wygodnie.

Jeżeli masz więcej pytań dotyczących kampera na pickup AZAR4 zapraszamy do kontaktu!


Bartłomiej Ryś04.10.20210

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 5
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 2
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW