artykuły

PREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord - Makita 01.10-31.10 Kasia

Opus Camper - zamień „brzydką, białą szopę” na namiot [FILM]

Opus Camper - zamień „brzydką, białą szopę” na namiot [FILM]

Kontynuujemy nasz cykl, w którym prezentujemy w formie multimedialnej nowości, jakie udało nam się dostrzec na targach Caravan Salon 2017. Tym razem skupimy się na firmie OPUS Camper, która rodowód może i ma angielski, ale na swoim stoisku postawiła na „naszą krew”. Skąd takie stwierdzenie? Ponieważ o całym projekcie „namiotu” (chociaż to z pewnością krzywdzące określenie) zamiast przyczepy opowiadała nam Polka - pani Justyna Bronk. Zapraszamy na nasz materiał video.

Firma OPUS Camper nie tylko tworzy całkiem przyjemne produkty, ale także… ma do siebie olbrzymi dystans. Na ich oficjalnej stronie czytamy, że w rodzimym kraju firmy mieszka 60 milionów osób, którzy mają 30 milionów samochodów. Natomiast liczba przyczep kempingowych to około 500 tys. Jest to mniej, niż 1% populacji, a „dzięki elokwentnym i stanowczym opiniom Jeremy’ego Clarksona liczba ta nie wzrasta”. Idźmy dalej: „Anglicy to naród, który kocha swoje samochody, bez znaczenia jest to, czy prowadzisz Mini Coopera, Morrisa Minora czy Forda Fiestę. Kochamy je!”. I jeszcze dalej: „skończysz z „brzydką, białą szopą” (mowa o przyczepie kempingowej), którą musisz cały czas trzymać przed domem albo płacić całkiem duże pieniądze za jej przechowywanie podczas reszty roku, gdy jej nie używasz”. 

W takich słowach wyjaśniono to, jak powstała koncepcja OPUS. A czym ona jest? Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione w poniższym materiale video, do którego serdecznie Was zapraszamy.Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 23

 • 12
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 4
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 2
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 2
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 2
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW