artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Opus Camper - zamień „brzydką, białą szopę” na namiot [FILM]

Czas czytania 2 minuty
Opus Camper - zamień „brzydką, białą szopę” na namiot [FILM]

Kontynuujemy nasz cykl, w którym prezentujemy w formie multimedialnej nowości, jakie udało nam się dostrzec na targach Caravan Salon 2017. Tym razem skupimy się na firmie OPUS Camper, która rodowód może i ma angielski, ale na swoim stoisku postawiła na „naszą krew”. Skąd takie stwierdzenie? Ponieważ o całym projekcie „namiotu” (chociaż to z pewnością krzywdzące określenie) zamiast przyczepy opowiadała nam Polka - pani Justyna Bronk. Zapraszamy na nasz materiał video.

Firma OPUS Camper nie tylko tworzy całkiem przyjemne produkty, ale także… ma do siebie olbrzymi dystans. Na ich oficjalnej stronie czytamy, że w rodzimym kraju firmy mieszka 60 milionów osób, którzy mają 30 milionów samochodów. Natomiast liczba przyczep kempingowych to około 500 tys. Jest to mniej, niż 1% populacji, a „dzięki elokwentnym i stanowczym opiniom Jeremy’ego Clarksona liczba ta nie wzrasta”. Idźmy dalej: „Anglicy to naród, który kocha swoje samochody, bez znaczenia jest to, czy prowadzisz Mini Coopera, Morrisa Minora czy Forda Fiestę. Kochamy je!”. I jeszcze dalej: „skończysz z „brzydką, białą szopą” (mowa o przyczepie kempingowej), którą musisz cały czas trzymać przed domem albo płacić całkiem duże pieniądze za jej przechowywanie podczas reszty roku, gdy jej nie używasz”. 

W takich słowach wyjaśniono to, jak powstała koncepcja OPUS. A czym ona jest? Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione w poniższym materiale video, do którego serdecznie Was zapraszamy.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian

Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News