artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord caravanssalon mtp ZLOT 06.07-23.10 Sebastian
Hymer B-ML I880
Hymer B-ML I880

Oferta coraz bardziej kompleksowa

Technologia podwozia w najlepszym wydaniu” to więcej niż hasło reklamowe marki Goldschmitt – to również obietnica składana klientom przez firmę Hymer Poznań, która z niemieckim producentem systemów zawieszenia, systemów poziomowania, felg aluminiowych i dociążeń nawiązała niedawno współpracę. Obecnie przygotowuje się do targów Camper & Caravan Show w Nadarzynie, których będzie jednym z wystawców.

Partner Premium
Jako jedno z zaledwie dwóch takich miejsc w Polsce, poznański przedstawiciel marki Hymer, znalazł się w gronie Partnerów Premium marki Goldschmitt. W ramach współpracy firma prowadzi sprzedaż i montaż komfortowych systemów zawieszenia przedniego i tylnego do kamperów, podpór manualnych i hydraulicznych oraz felg aluminiowych przeznaczonych do pojazdów kempingowych. Trzonem oferty pozostaje oczywiście sprzedaż i serwis kamperów marek Hymer, Sunlight i Crosscamp, a także naprawy blacharskie i montaż akcesoriów.

Spotkajmy się w Nadarzynie
Obecnie na placu firmy dostępne są samochody Hymer B-ML I 870, jak również modele z linii B-class Modern Comfort: B-MC I 580, B-MC I 680 i 690 oraz B-MC T 580. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, park oferowanych pojazdów nieustannie się rozrasta.
Jak już wspomnieliśmy, Hymer Poznań będzie jednym z wystawców targów Camper & Caravan Show, które odbędą się w dniach 7-10 października w Nadarzynie. Dla swoich klientów firma przewiduje 10 darmowych wejściówek, o czym już niebawem poinformuje na swoim fanpage'u. Będzie to doskonała okazja, aby porozmawiać z przedstawicielami firmy o ofercie Hymera, Sunlighta i Crosscampa. Informacji o usługach finansowania będzie można z kolei zaciągnąć u przedstawiciela branży leasingowej, który również będzie obecny na tym samym stoisku, aby kompleksowo zadbać o obsługę klientów.

ReklamaŚródtekstowy Dethleffs 21.09-02.10 Sebastian
Nie tylko podczas targów można natomiast skorzystać z najnowszej promocji „Prawo jazdy za free”, w ramach której zakup kampera w Hymer Poznań premiowany jest voucherem na prawo jazdy kat. C. O szczegóły pytajcie przedstawicieli firmy.

www.hymerpoznan.pl

Artykuł pochodzi z numeru 4 (101) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator17.05.20220 zdjęć 4