artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord caravanssalon mtp TARGI 06.07-23.10 Sebastian
Nowy Wavecamper na nowym Trafficu
  fot. Renault Karlik

Nowy Wavecamper na nowym Trafficu

W niedzielę zakończyły się targi Poznań Motor Show. Inaczej niż w latach poprzednich, w tym roku nie mieliśmy dużej części caravaningowej, ale nie znaczy to, że brakowało kamperów. Swój słynny pojazd prezentował dziennikarz motoryzacyjny Grzegorz Duda - w niedzielę na naszym kanale na YouTube pokażemy to auto dokładnie. A właściwie zaprezentuje je nam sam właściciel.

Natomiast teraz kilka słów o targowej premierze. Oczywiście rozwiązania Wavecamper, bo o nich mowa, premierowe nie są, ale w Poznaniu na stoisku Renault Karlik zaprezentowano kampervana na nowym modelu Renault Traffic.

Wavecamper Renault Trafic LONG o długości 5 metrów jest ważnym dopełnieniem oferty tego producenta. - Zabudowy kamperów to nasza specjalność, a w tym modelu zaszczepiliśmy nasze prawdziwe DNA. Dzięki innowacyjnemu systemowi szyn wszystkie elementy wyposażenia można dowolnie konfigurować. Jedynym stałym elementem zabudowy jest moduł kuchenny z szafkami i schowkami wykonany z lekkiej sklejki. Kamper dla czteroosobowej rodziny, rodzinny van dla 6 osób czy auto dostawcze – to idealny, wszechstronny partner na co dzień - mówi przedstawiciel marki Wavekamper.

Od producenta

Cała rodzina może zasiąść przy dużym stole przy posiłku lub zagrać w grę planszową. Mniejszy rozkładany stolik będzie idealnym miejscem do wieczornego relaksu przy lampce wina. Siedzenia z tyłu można przesuwać i demontować w zależności od potrzeb. Można je także schować pod składanym łóżkiem nie ograniczając przestrzeni w salonie. Kuchnia? Pokrywa zlewozmywaka i dwupalnikowej kuchence gazowej doskonale sprawdza się jako blat roboczy. Dodatkowe miejsce zyskujemy na przesuwnym, rozkładanym stoliku. Oprócz podwójnego łóżka w tylnej części kampera do dyspozycji mamy jeszcze dodatkowe dwa wygodne miejsca do spania w podnoszonym dachu. Przez „panoramiczne okno“ z wysokości możemy delektować się spektakularnym widokiem. Moskitiery i zasłony zapewniają niezakłócony sen. Jeśli chcesz mieć więcej miejsca we wnętrzu kampera, możesz łatwo zdemontować łóżko – i w ten sposób zrobić miejsce na rowery, deski surfingowe lub dodatkowych pasażerów.

Nowy Wavecamper na nowym Trafficu 1

ReklamaŚródtekstowy Dethleffs 21.09-02.10 Sebastian
Fot. Wavecamper

Oczywiście firma Wavecamper zabudowuje nie tylko pojazdy z grupy Renault. Na naszym YouTubie możecie zobaczyć prezentację modelu VW T6.1 Wavecamper SportCamp. 

Unikalna koncepcja i nietuzinkowy pomysł. Tak właśnie można opisać kolejne dziecko Marcina Hasske, jakim jest sportowy kampervan zbudowany w oparciu o VW T6.1. Jako platforma do adaptacji w kierunku stylistyki GTI ten model vana sprawdził się znakomicie.


Piotr Łukaszewicz13.04.20220