ReklamaBilbord Prenumerata

PREZENTACJE POJAZDÓW

miesiąc temu  03.07.2020, ~ Krzysztof Dulny   

Nowości Rapido na 2021 rok

Zaledwie 2,17 metra szerokości zewnętrznej (i 2,75 m wysokości) mają najnowsze trzy, różniące się długością modele kamperów z serii C. Mimo kompaktowej szerokości wewnątrz czeka cię komfort, jakiego można oczekiwać od niskoprofilowych modeli Rapido.

Dach panoramiczny Skyview, z zakrzywionego, laminowanego szkła z powłoką UV i wbudowaną roletą zaciemniającą, nadaje serii C stylowy, nowoczesny wygląd zewnętrzny. Cechą wspólną wszystkich modeli z tej linii – nie tylko najnowszych – to jest również wybór między trzema różnymi układami sypialni: z narożnym łóżkiem podwójnym, z dwoma pojedynczymi łóżkami lub łóżkiem środkowym.

C55 – komfortowy układ
Model ten wyróżnia się wygodnym układem z dwoma pojedynczymi łóżkami o wymiarach 80 x 199 cm – dodatkowe (o wymiarach 80 x 185 cm) można uzyskać na noc w części dziennej. W podnóżkach znajdują się miejsca na garderobę, a zasuwane drzwi oddzielą część sypialną od reszty pojazdu.
Duo'Space to rozwiązanie, dzięki któremu w łazience udało się zoptymalizować przestrzeń bez uszczerbku dla wygody, a które opiera się na obracanej przegrodzie. Ta oddziela obszar toalety podczas korzystania z obszaru prysznica – bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu nie zachlapiemy toalety, korzystając z natrysku. 
To średniej wielkości pojazd, o długości 6,72 m, z 4 miejscami do jazdy i 3 do spania, z jadalnią zdolną pomieścić 5 biesiadników. W kuchni znalazło się miejsce na 90-litrową lodówkę i dwupalnikową kuchenkę. 

C56 – kompaktowy, ale komfortowy
Najkrótszy z prezentowanych, bo liczący 5,99 m długości kamper, to nadal przestrzenny, zdolny pomieścić na pokładzie 4 osoby (5 w jadalni) pojazd. Wyspać się w nim mogą albo 3 osoby dorosłe, albo 2 dorosłych i 2 dzieci. Narożne podwójne łóżko ma 133 x 204 cm, a w jego podstawie znajduje się szafa na ubrania. W miejsce do spania można również zamienić siedzisko w kształcie litery L w części dziennej pojazdu.
Oprócz elementów, które znalazły się w modelu C55, kuchnia w C56 wyposażona jest dodatkowo w trzy szuflady oraz przesuwany kosz druciany.

C86 – największy model kompaktowy
Aż 6,99 m długości ma największy z prezentowanych modeli. Przemieszczać się nim może 4 pasażerów, tyle samo zasiądzie do posiłku, ale nocleg znajdą tylko 3, bowiem przednie łóżko przeznaczone jest raczej dla jednej osoby. Wymiary centralnego łóżka tylnego to 140 x 196 cm (z odłączanym 10-centymetrowym przedłużeniem zagłówka), po jego bokach projektant przewidział pojemne schowki. Z sypialnią sąsiaduje duża łazienka, którą można odgrodzić i od części sypialnej, i od części dziennej (lub od obu części jednocześnie), ale która może funkcjonować również jako osobna toaleta i osobny prysznic, znajdujące się po przeciwnych stronach pojazdu.
Salon urządzono w modny stylu „twarzą w twarz”, a na wyposażeniu kuchni znalazła się 130-litrowa lodówka.

Standardowe wyposażenie wszystkich trzech modeli obejmuje składany stolik ułatwiający poruszanie się po salonie i kabinie, elektryczny stopień wejściowy oraz zasilany paliwem system grzewczy Combi D CP Plus.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony