artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Naczepa na wynajem za 35 tysięcy złotych za dobę!
  fot. Anderson

Naczepa na wynajem za 35 tysięcy złotych za dobę!

Czas czytania 1 minuta

9 tysięcy dolarów amerykańskich - tyle kosztuje wynajem kampera wyprodukowanego przez firmę Anderson Mobile Estate. Jego powierzchnia mieszkalna jest równie niesamowita co cena - aż 111 metrów kwadratowych. Co ciekawe, pojazd ten pierwotnie został zaprojektowany na specjalne życzenie hollywodzkiego aktora Willa Smitha.

Amerykańska firma to producent najbardziej luksusowych i jednocześnie największych kamperów na świecie. Jej głównymi odbiorcami były m.in. gwiazdy rock’a, które w wielomiesięcznej trasie potrzebowały mobilnych domów. Dziś w ofercie znajdziemy łącznie 10 pojazdów, które można wynająć np. na potrzeby zakwaterowania zespołu motosportowego.

Pojazd, który widzicie na zdjęciach jest, według producenta, największym kamperem na świecie. To tak naprawdę naczepa zaczepiana do ciągnika siodłowego. Slider’y znajdziemy nie tylko na jej bokach - powiększa się również dach tworząc dodatkową przestrzeń życiową. Żeby uzmysłowić sobie dostępną przecież można tylko wspomnieć o sali projekcyjnej, która mieści aż… 30 osób. Na pokładzie jest dostępnych aż 14 telewizorów LED. Sama kuchnia kosztowała 200 tysięcy dolarów a wartość wszystkich skór przekroczyła pułap 300 tysięcy. Na pokładzie jest wszystko, dosłownie. Sama elektronika kosztowała 100 tysięcy. Łącznie wartość całej naczepy to około 10 milionów złotych.

Kto chętny na wynajem?


Bartłomiej Ryś13.01.20220 zdjęć 14
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News