artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord - ACSI
Matrix to nie sen

Matrix to nie sen

Czas czytania 2 minuty

Termin Matrix kojarzy się pozytywnie nie tylko miłośnikom filmu. Dla pasjonatów caravaningu oznacza wielokrotnie nagradzany, a nawet już legendarny pojazd Adrii. Kolejna przemiana trzech modeli serii Matrix – Supreme, Plus i Axess – oznacza nie tylko powiew świeżości, ale też poprawę komfortu poprzez zastosowanie technologii najnowszej generacji.

Współczesna generacja tych pojazdów pozwala na wybór konfiguracji wnętrza spomiędzy 5 propozycji dla wersji Plus, 4 dla Supreme i 8 dla Axess. Warianty – można śmiało powiedzieć – są kompleksowe, ponieważ nie decydujemy wyłącznie o modelach łóżek, określamy też preferowany układ salonu, stołu, a nawet pomieszczeń sanitarnych. Tym co w dużym stopniu decyduje o gamie konfiguracji, jest płaska podłoga, którą wprowadzono wraz z najnowszym upgrade’em. Jej modułowy, „wafelkowy” układ umożliwia uzyskanie jednego poziomu na całej długości. Dzięki temu pod powierzchnią podłogi powstała 13-centymetrowa przestrzeń służąca do ułożenia instalacji mediów, izolacji oraz sprawdzająca się jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania.
W pogoni za doskonałością „szklanych domów” także tutaj nie zapomniano o poprawie jasności wnętrza, instalując nowe panoramiczne okno. W stosunku do zeszłorocznych modeli powiększono je o 15%, dzięki czemu wzrasta wrażenie przestronności. Zaprojektowane zostały z wbudowanymi roletami i funkcją otwierania w celu poprawy wentylacji.
Prawdziwym wprowadzeniem do świata przyszłości jest natomiast dostęp do kontroli nad kamperem za pomocą aplikacji Adria MACH. Nie jest ona dostępna we wszystkich modelach, natomiast w omawianych pojazdach serii Matrix z jej pomocą wypoziomujesz pojazd, otrzymasz sugestie dostępności punktów tankowania, punktów POI, uzyskasz sterowanie zdalne oświetleniem, lodówką, parametrami ogrzewania, zużycia gazu oraz wiele innych przydatnych funkcji.

Matrix to nie sen 1

Zobacz pełen opis serii oraz konfiguracje wnętrza

Dystrybutor: Elcamp

Artykuł pochodzi z numeru 6/1 (103) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator28.07.2022
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News