artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Luksusowe przyczepy Sprite
  fot. PC Luksusowe przyczepy Sprite

Luksusowe przyczepy Sprite

Czas czytania 3 minuty

Przyczepy kempingowe marki Sprite grupy Swift zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji. Są bogato wyposażone i zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Sprite oferuje 18 modeli przyczep w 4 kategoriach: Cruzer, Mondial, Alpine Sport i Basecamp. Oferta jest tak skomponowana, że każdy ma szansę znaleźć model dla siebie w zależności od objętości portfela.

Dystrybucją tych przyczep zajęła się firma Bus-pl z Gościcina, które swą siedzibę ma w województwie pomorskim w okolicach Trójmiasta. Jest ona nie tylko dealerem przyczep kempingowych, prowadzi również oficjalny punkt serwisowy marki Sprite. Znajdujące się tam centrum caravaningowe doposaża przyczepy według upodobań i potrzeb zamawiających, przygotowuje je też do nowego sezonu.

W ofercie znajdują się 4 różne gamy modelowe, skupimy się jednak na serii Cruzer. Co powiecie na luksusową kombinację piekarników, kuchenkę mikrofalową, jednostkę Truma Combi do podgrzewania wody i ogrzewania, radio z Bluetooth i system Swift Command? Ten ostatni element umożliwia sterowanie prawie całym wyposażeniem przyczepy kempingowej za pośrednictwem aplikacji na telefonie komórkowym. Wszystkie pojazdy serii Sprite Cruzer są również wyposażone w luksusową łazienkę z opcją prysznica, co przenosi standardowe wyposażenie na jeszcze wyższy poziom.

Z przodu przyczepy do dyspozycji otrzymujemy przestronny salon z 2 kanapami. Cały przód i bok pojazdu są przeszklone. Do wyboru mamy 2 stoły, a więc w jednym miejscu zmieści się cała rodzina lub paczka znajomych. Kanapy posiadają możliwość rozkładania, dzięki czemu można przekształcić je w dwuosobowe pełnowymiarowe łóżko. W tylnej części znajduje się też łóżko małżeńskie.

ReklamaŚródtekstowy 1 Camper Ride Paris Roubaix
Warto na dłuższą chwilę zatrzymać się przy aneksie kuchennym. Zlewozmywak ze stali nierdzewnej z baterią – jest. Gruby blat roboczy z dodatkową opcją przedłużenia? Obecny. Przyczepa wyposażona jest też w podwójny piekarnik z funkcją grilla, kuchenkę dysponującą palnikami gazowymi i jednym elektrycznym, wbudowaną mikrofalówkę i przestronną lodówkę Dometic. Czas spędzony w przyczepie umili wbudowane radio z zestawem nagłaśniającym. W prezentowanym modelu znajdują się ponadto w pełni wyposażona łazienka z dużym prysznicem, szafka z umywalką i ogromnym lustrem oraz WC. Umiejscowiona jest ona w środkowej części przyczepy, zamykana od części dziennej i nocnej, co daje poczucie prywatności.

Do budowy ramy pojazdu nie użyto drewna, co pozwala nam przypuszczać, że w środku będą panowały cisza i spokój, bez względu na ilość pokonanych kilometrów. Czy warto? Zdecydowanie. W środku poczujecie się „jak w domu”.

Artykuł pochodzi z numeru 4 (101) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator08.06.20220 zdjęć 9