artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord - bookingcamper
Limitowany „wypas” poznajcie Buerstnera

Limitowany „wypas” poznajcie Buerstnera

Czas czytania 3 minuty

Mierzy od 698 do 741 cm długości, a w środku znajdziemy od 2 do 5 miejsc sypialnych. Dane techniczne nie oddają jednak tego, jak ten pojazd wygląda. Buerstner Limited T jest śliczny, a ze swoim designem trafi zarówno do młodego, jak i nieco starszego klienta.

Poprzez oficjalnego dealera możemy go teraz kupić w atrakcyjnej cenie podstawowej, która zawiera mnóstwo dodatków uprzyjemniających jazdę i pobyt.
Seria Limited T to łącznie 4 układy podłogowe. Najkrótsza wersja „660” to tylna sypialnia w stylu francuskim i przestrzeń sanitarna tuż obok. Do naszej dyspozycji pozostaje przestronny korytarz, dzięki któremu mamy swobodny dostęp do aneksu kuchennego czy salonu z przodu.
Najdłuższa wersja – „727 G” – to już 741 cm długości, 4 miejsca do jazdy i tyle samo do spania. Dzięki większej długości w tylnej części udało się zaprojektować 2 łóżka pojedyncze z możliwością ich połączenia, a przestrzeń sanitarna została podzielona na kabinę prysznicową oraz toaletę z lustrem i umywalką. Zgodnie z aktualnymi trendami wnętrze możemy podzielić na trzy części: przedni salon, łazienkę i tylną sypialnię.
Każdy model marki Buerstner możemy doposażyć w opuszczane elektrycznie łóżko nad częścią salonową. W takiej konfiguracji staje się on automatycznie kamperem półzintegrowanym oferującym łącznie 4 miejsca do spania.
Za design serii Limited T odpowiada Tatjana Afra Weßelbaum, która przez producenta nazywana jest „projektantką dobrego samopoczucia”. Rzeczywiście, Buerstner Limited T to przede wszystkim bardzo ciepła kolorystyka, do której świetnie pasuje skóra – warto się na nią zdecydować podczas konfiguracji. Jednocześnie fronty meblowe są zawsze jasne – połączenie eleganckiej bieli i imitacji drewna na bokach to coś, co spodoba się każdemu. Po wejściu do kampera warto dotknąć poszczególnych elementów, takich jak zawiasy czy blaty. Od razu poczujemy różnicę pomiędzy marką premium a tańszymi propozycjami.

ReklamaŚródtekstowy - Camper Caravans Salon 2023 16.08-29.10 Sebastian
Zbiorniki na wodę mają ponad 120 l pojemności. Pojazd możemy też doposażyć w panele solarne i wydajne akumulatory. Niezależność? To oczywiste, ale pojazd ten oferuje również pełne przygotowanie na warunki zimowe. Porządną izolację znajdziemy dosłownie wszędzie. Warto przy okazji rzucić okiem na podłogę, która jest płaska, bez żadnych dodatkowych schodków, o które moglibyśmy się potknąć.
Co do tego? Oświetlenie ambientowe, lodówka o pojemności 142 l i wielostrefowe materace z tak zwanej „zimnej pianki”. I całkiem niezły wynik wagowy – najdłuższy model w stanie gotowym do jazdy ma tylko 3040 kg.

Dystrybutor: Buerstner Polska

Artykuł pochodzi z numeru 4 (101) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator18.05.20220 zdjęć 7
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News