artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord - ACSI
Land Rover Defender 130 na wysokości

Land Rover Defender 130 na wysokości

Czas czytania 3 minuty

22 listopada ośrodek Słotwiny Arena i Wieża Widokowa stały się miejscem polskiej premiery nowego modelu marki Land Rover Defender 130.

Jest to ośmioosobowe auto przystosowane do jazdy terenowej. Zarządcy wspomnianych miejsc cieszą się, że zyskali zaufanie tak prestiżowej marki i wspólnie udało się zrealizować bardzo ambitny plan. Ten model samochodu ważący prawie trzy tony został umieszczony za pomocą 60-tonowego dźwigu na szczycie Wieży widokowej – 49,5 metra nad ziemią. To było nie lada przedsięwzięcie. Akcja trwała kilka godzin. Wieża, jak i ścieżka w koronach drzew są bardzo solidną i wytrzymałą konstrukcją, co udowodnilła również tą akcją. 22 listopada auto miało swoją premierę, na której pojawiło się wielu klientów, dilerów, oraz przedstawiciele europejskiego zarządu firmy.

Land Rover Defender 130 na wysokości 1
Co istotne, trzeba pamiętać, że Land Rover wspiera GOPR, czyli bohaterów, którzy dbają o nasze bezpieczeństwo i potrzebują sprawdzonych, niezawodnych samochodów, aby skutecznie spieszyć na pomoc.
W dniu premiery goprowcy zapewnili nam atrakcję. Osoby będące na premierze mogły zjechać na tyrolce z Wieży widokowej i poczuć adrenalinę.
Ponadto wydarzenie odwiedziły znane osobowości telewizyjne, takie jak dziennikarz Kuba Wojewódzki, piłkarz Jerzy Dudek, czy radiowiec Piotr Kędzierski oraz 30 dziennikarzy motoryzacyjnych.

Land Rover Defender 130 na wysokości 2


SŁOTWINY ARENA – SZUSUJ Z NAJLEPSZYMI

Słotwiny Arena to miejsce stworzone ponad 40 lat temu przez grupę pasjonatów, z wielkiej miłości do sportów zimowych. To właśnie pasja do aktywności na świeżym powietrzu, wyjątkowa atmosfera oraz uśmiechy na twarzach pracowników sprawiają, że ośrodek jest ceniony zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Obecnie Słotwiny Arena to jeden z najbardziej znanych na południu Polski zimowych ośrodków narciarskich. Posiada 10 km tras, 2 nowoczesne, sześcioosobowe wyciągi kanapowe z osłonami przeciwwiatrowymi, wyciąg taśmowy dla najmłodszych, nowoczesny system naśnieżania, jeden z najbardziej progresywnych snow parków w Polsce (tegoroczna nowość), restaurację i pensjonat.

Land Rover Defender 130 na wysokości 3

ReklamaLand Rover Defender 130 na wysokości 4
Kultowe imprezy takie jak: Splash (czyli przejazd na nartach/snowboardzie przez basen wypełniony wodą), Gymkhana narciarska (slalom na miednicach) oraz Liga Kubusiowego Narciarza (zawody dla dzieci od 4 lat) wpisały się na stałe do zimowego harmonogramu imprez stacji. Latem ośrodek zamienia się w doskonałe miejsce dla miłośników przyrody oraz rowerów! Liczne szlaki turystyczne, a przede wszystkim atrakcja na skalę kraju – pierwsza w pełni drewniana konstrukcja ścieżki w koronach drzew, zwieńczona Wieża Widokową o wysokości 49,9 m, przyciąga turystów pragnących podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na Beskid Sądecki. Okazję do rowerowego szaleństwa daje nowo powstały Bike Park, oferujący 10 km tras rowerowych na 4 ścieżkach: zielonej, 2 niebieskich i czerwonej.

Kontakt: Grzegorz Lenartowicz, Dyrektor ds. komunikacji w Grupie Pingwina, e-mail: kontakt@grupapingwina.pl , tel. 512 409 801

Land Rover Defender 130 na wysokości 5
 


Szymon Kwiatkowski24.11.2022
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News