artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord - Stenaline 03.04-30.04 Sebastian
Kolejny zadowolony klient

Kolejny zadowolony klient

Czas czytania 2 minuty

Swego czasu pisaliśmy o 6,9-metrowej długości vanie, na bazie którego firma SprintCar zbudowała pełnoprawny pojazd rekreacyjny. 4 miejsca do spania i 4 do jazdy, łazienka z prysznicem, WC, kuchnia... – zmieściło się w nim dosłownie wszystko. Okazuje się, że nie jest to szczyt możliwości firmy z okolic Trójmiasta, kompleksowo wyposażonego kampervana można zaprojektować na jeszcze krótszym pojeździe.

Najnowszy projekt powstał na zamówienie pary z Danii, na bazie Fiata Ducato o długości 6,4 m i wysokości H2 (co w nomenklaturze Fiata oznacza 252 cm). Zamawiający zażyczyli sobie 4 miejsc do jazdy i tyle samo do spania. Klient nasz pan: tylna sypialnia pomieści 2 osoby dorosłe plus dziecko, dodatkowe posłanie otrzymujemy po aranżacji jadalni. A skoro już o jadalni mowa, biesiadnicy zasiadają przy regulowanym, rozkładanym stole – 2 osoby na kanapie, 2 na obracanych fotelach kabinowych. Dosłownie na wyciągnięcie ręki znalazła się kuchnia. 2 palniki gazowe i zlewozmywak można wyłączyć z użycia i przykryć klapą, otrzymując w ten sposób blat roboczy na przygotowanie czy to potraw, czy drinka na dobry koniec dnia. Oczywiście nie mogło zabraknąć też lodówki.
Czy na niewielkiej przestrzeni możemy uzyskać komfortowe wnętrze? Oczywiście! Korytarz między tylną sypialnią a jadalnią jest na tyle przestronny, że spokojnie można się w nim minąć. Ergonomii nie sposób odmówić ani żadnemu z pomieszczeń, ani żadnemu elementowi. Wszystko jest dokładnie przemyślane, od obustronnych okien przez kompleksowe doposażenie aż po jakość wykonania poszczególnych elementów. Klasa!

ReklamaKolejny zadowolony klient 1
Poznaj ekspertów

Opisywany pojazd to kolejny przykład kunsztu fachowców ze SprintCar. Przypomnijmy, firma już od 1999 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą autobusów, minibusów i pojazdów rekreacyjnych na bazie fabrycznie nowych i używanych podwozi marek Mercedes, VW czy Fiat. Specyfikacje zleconych jej projektów zawsze omawia ze swoimi klientami, a do produkcji zabudów używa tylko najwyższej jakości komponentów od sprawdzonych dostawców. Ze szczegółową ofertą można zapoznać się na stronie internetowej firmy Sprintcar.pl. Zrealizuj swoje marzenie z profesjonalistami!

sprintcar.pl

Artykuł pochodzi z numeru 4 (101) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator05.06.2022
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News