artykuły

PREZENTACJE POJAZDÓW
Kawalerka na kołach? Oto Buskamper [FILMY]

Kawalerka na kołach? Oto Buskamper [FILMY]

Jeżeli o kamperach czy przyczepach kempingowych mówimy, że to domy na kołach, to o pojazdach wyprodukowanych przez polskiego Buskampera możemy śmiało powiedzieć, że na koła i w trasę bierzemy ... kawalerkę. Ale świetnie wyposażoną i funkcjonaną.

Buskamper produkuje małe kampery na bazie popularnych samochodów dostawczych typu Renault Traffic. To bardzo ciekawe rozwiązania, zadowalające swoich użytkowników, ale także budzę zainteresowanie wielu miłośników caravaningu. Potwierdzeniem tego mogą liczby wyświetleń filmów, w których na platformie YouTube prezentujemy przykładowe pojazdy.

Pan Andrzej zamówił w firmie BusKamper pojazd dla siebie i swojej rodziny, dopasowany w każdym szczególe. Miał duże doświadczenie w caravaningu, dokładnie wiedział czego chce, a to pozwoliło mu kupić pojazd "skrojony na miarę". Jak wygląda?

Uniwersalny i niezależny. Taki w założeniu miał być Buskamper. To stosunkowo niewielkie pojazdy, którymi dość łatwo, szybko i tanio można się przemieszczać. Auta z tej grupy praktycznie nie mają problemów z korozją, a o silnikach mówi się, że są gotowe na zbliżone do miliona kilometrów przebiegi.

Panele solarne na dachach i akumulatory pozwalają na biwakowanie na dziko. Tak też podróżuje wielu posiadaczy Buskamperów.

Dlaczego wybrałem Buskampera? Oddajmy głos użytkownikom. We wrześniu wybraliśmy się na spotkanie posiadaczy pojazdów spod ręki pana Marka Rybczyńskiego, właściciela i pomysłodawcy firmy Buskamper. Zlot odbył się pod Chełmenm.


Piotr Łukaszewicz19.11.20210

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW