artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Kampery LMC w Polsce

Kampery LMC w Polsce

Czas czytania 2 minuty

Oferta LMC w Polsce znacząco rośnie. Wyłączny dystrybutor tej niemieckiej marki w Polsce, firma TMT Campers, zapowiada duże poszerzenie oferty. 

Wielki popyt na kampery sprawił, że przez pewien czas klienci zainteresowani zakupem mieli problem z ich dostępnością. Czas oczekiwania na wybrany pojazd był bardzo długi. Dziś sytuacja, oceniając na przykładzie firmy TMT Campers, jest już nieco lepsza. – Obecnie na stoku mamy kampery dostępne od ręki, które po czasie ich ograniczonej dostępności są sukcesywnie dostarczane z fabryki LMC w Sassenberg – opowiada Lucyna Jennings z Centrum TMT Campers. Wskazuje, że za nagły wzrost popularności kamperów odpowiada nie tylko pandemia, która skłoniła część Polaków do szukania alternatywnych form wypoczynku, ale też ich zdecydowanie większa oferta na polskim rynku. 

W 2022 r. firma ze Świdnicy zamierza zdecydowanie poszerzyć gamę modelową kamperów marki LMC. Pojawią się między innymi kampervany z silnikiem 2.0. Na targach w Poznaniu (24-26 września) na stoisku TMT Campers odbędzie się premierowa odsłona kampervana Innovan 600, który jako jeden z pierwszych modeli należących do kampervanów z limitowanej edycji wyposażony jest w liczne dodatki. – Na targach zaprezentujemy również kampery Breezer VAN. Będzie jubileuszowy model z okazji 65-lecia marki LMC, cruiser z podnoszonym dachem i najczęściej kupowany przez klientów model Element z podnoszonym elektrycznie łóżkiem. Spośród przyczep kempingowych zaprezentujemy model Musica, która zachwyca nie tylko najwyższym komfortem, jest również doskonałym połączeniem tradycji i nowoczesności – opowiada Lucyna Jennings.

tmtcampers.com

Artykuł pochodzi z numeru 4 (101) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator01.06.20220
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News