artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord fajny kmaper 01.08-31.08 Sebastian
Eriba Feeling i Nova Light

Eriba Feeling i Nova Light

Dwie najnowsze przyczepy Hymera - Eriba Feeling 515 i Nova Light 515, to jak deklaruje producent większy komfort dzięki nowemu układowi wnętrza. Nowe modele mogę też pomieścić nawet 7 osób.

Przyjazne rodzinom przyczepy kempingowe, gwarantujące wysoki poziom komfortu. Dzięki przestrzeni do przechowywania, dużej przestrzeni nad głową i niewielkiej masie własnej te dwie bardzo zwrotne przyczepy kempingowe oferują mnóstwo dodatkowego miejsca na bagaż. Wypróbowana i przetestowana konstrukcja PUAL zapowiada dobrą izolację i optymalną temperaturę wewnatrz. Kompaktowa Eriba Feeling 515 charakteryzuje się niską karoserią i dobrymi właściwościami aerodynamicznymi, a także podnoszonym dachem. Jej wysokość w kilku prostych krokach można zwiększyć do 198 cm. Przy całkowitej wysokości wynoszącej 257 cm, Eriba Nova Light 515 oferuje również obszerną przestrzeń nad głową. Matthias Binder, Brand Manager Eriba, opisując nowe modele: „Feeling 515 i Nova Light 515 to idealne uzupełnienie naszej gamy modeli, oferujące bardzo elastyczny układ z dużą ilością przestrzeni i nawet siedmioma miejscami do spania”.

Eriba Feeling i Nova Light 1

Schowki podsufitowe, szafki i szuflady zostały w przemyślany sposób rozmieszczone, dzięki czemu wszystko, czego potrzeba podczas podróży ma swoje miejsce. Podwyższone poprzeczne łóżko z przodu o wymiarach 140 x 200 cm, łóżko piętrowe z tyłu o wymiarach 75 x 200 cm oraz część wypoczynkowa, którą standardowo można przekształcić w łóżko, sprawiają, że w przyczepie może wygodnie spać pięć osób . Dodatkową przestrzeń do przechowywania tworzy się podczas jazdy, składając dolne łóżko piętrowe. Aby zwiększyć liczbę koi w Feeling 515, można opcjonalnie dodać podnoszony dach z miejscem do spania dla dwóch osób. Dzięki kompaktowej 3-palnikowej kuchni i oddzielnym zlewozmywakiem oraz dużej lodówce o pojemności 133 litrów przygotowywanie posiłków w podróży jest proste. Przytulna jadalnia z dużą ilością miejsc do siedzenia to idealne miejsce na spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Jeśli wokół łóżka potrzeba więcej miejsca, aby zaoszczędzić miejsce, stół można opuścić do schowka na łóżko. Przestronna, kompaktowa łazienka może być wykorzystywana do różnych celów i oprócz poręcznych schowków i wieszaka na ręczniki na drzwiach łazienki, ma również okno z matowego szkła. Na życzenie można zamontować prysznic.

ReklamaŚródtekstowy ACK sklep 07.07-31.08 Sebastian
Producent podaje, że na Eribę Feeling 515 i Eribę Nova Light 515 można już składać zamówienia.


Szymon Kwiatkowski28.06.20220