artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord fajny kmaper 01.08-31.08 Sebastian
Affinity Duo – podróż we dwoje
  fot. Affinity

Affinity Duo – podróż we dwoje

Zgodnie z czasem, postępem i osiągnięciami. Ten slogan reklamowy, który zadomowił się już w języku potocznym znakomicie obrazuje reakcję rynku na pojawiające się w caravaningu trendy. Jednym z nadrzędnych jest zainteresowanie klientów kampervanami, łączącymi łatwą mobilność ze stale poprawiającą się wygodą. Drugim, okazuje się potrzeba podróży we dwoje. I za tym sygnałem podąża marka Affinity wprowadzając na rynek model Duo.

Wielu użytkowników kamperów i kampervanów podróżuje we dwoje. Dla tej grupy klientów przygotowany został właśnie nowy model, czyli Affinity Duo. W codziennym użytkowaniu każdego kampera ważne są trzy rzeczy: wygodne łóżko, funkcjonalna kuchnia i przestronna łazienka.

Affinity Duo – podróż we dwoje 1

Co do pierwszego nie ma wątpliwości – zadbano tutaj o właściwe parametry, w których mieści się termin „komfort”. Gwarantuje je materac o szerokości 138 cm i długości 188 cm w układzie konstrukcji określanej jako łóżko francuskie. Pod płytą na której spoczywa materac wygospodarowano przestronne schowki, nie tylko na pościel. Ergonomia nie zasługuje tutaj na krytykę, lecz na pochwałę – wykorzystano każdy fragment wewnętrznej zabudowy w sposób praktyczny.  Rozkład szafek i ich zróżnicowane gabaryty dają gwarancję utrzymania porządku wśród ubrań i sprzętu turystyczego. Pomaga w tym także tylny bagażnik.

Affinity Duo – podróż we dwoje 2

Termin „funkcjonalna kuchnia” również znajduje potwierdzenie na pokładzie Affinity Duo. Rozwiązania autonomiczne wiodą tutaj prym. Kampervan otrzymał miejsce na dwie butle gazowe o pojemności 11l, zbiornik na czystą wodę o pojemności 200l, a przestrzeń wokół kuchni pozwala na wspólne gotowanie. W końcu gdzie jak nie w kuchni toczą się najważniejsze domowe rozmowy? Trzonem części sanitarnej jest odseparowany prysznic o wymiarach 57 na 66 cm, co jak na kampervana jest bardzo dobrym wynikiem.

Affinity Duo – podróż we dwoje 3

ReklamaŚródtekstowy ACK sklep 07.07-31.08 Sebastian
Kampervan którego bazą został Peugeot Boxer mierzy 636 cm długości, 210 cm szerokości, a jego wysokość to 290 cm. Wysokość wewnętrzna to 196 cm, która gwarantuje swobodne poruszanie się nawet wysokim kobietom na 20 cm szpilkach! Za ciepło odpowiada Truma Combi 4E w wersji gazowo-elektrycznej.

Affinity Duo – podróż we dwoje 4


Szymon Kwiatkowski14.01.20220 zdjęć 12