artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Affinity Duo M idealny dla dwojga

Affinity Duo M idealny dla dwojga

DUO M to kolejny model Affinity zaprojektowany z myślą o ludziach podróżujących we dwoje. Funkcjonalne rozwiązania dostosowane do potrzeb dwojga użytkowników i komfort jazdy MAN TGE to połączenie, które zadowoli najbardziej wymagających podróżników.

Tak już jutro, podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych CMT w Stuttgarcie przedstawi swoje najnowsze „dziecko” Jacek Jaskot, projektant i współwłaściciel marki Affinity – „Popularność naszego pierwszego modelu dedykowanego dla dwóch osób zachęciła nas do kontynuowania tej linii modelowej. Przenieśliśmy układ funkcjonalny Affinity Duo do wnętrza MAN TGE. Nowy model łączy wszystkie zalety “starszego brata” z nowoczesnością jednego z najlepszych furgonów na rynku. Dłuższe podwozie pozwoliło nam zmodyfikować układ łazienki oraz powiekszyć powierzchnię bagażnika.”

Tak więc łóżko w Affinity M w rozłożonej formie do spania ma 132 cm szerokości i 190 cm długości. Powierzchnia łóżka pozostaje po złożeniu do funkcji jednoosobowej wystarczająco duża, aby zapewnić komfortowy wypoczynek samotnemu podróżnikowi. Tymczasem nawet w przypadku rozłożonego łóżka dostęp do toalety i prysznica znajdujących się na końcu pojazdu jest możliwy

Ważna zaleta Affinity DUO M w porównaniu z wersją DUO to większa pojemność bagażnika. Pomieści więcej akcesoriów niezbędnych w podróży, pod łóżkiem znajduje się duży schowek. Podwozie MAN TGE jest dłuższe niż baza w postaci Fiata Ducato. To pozwoliło stworzyć bardzo praktyczny układ łazienki. Znajdziemy tutaj oddzielną kabiną prysznicową co nie ogranicza znacząco pozostałej przestrzeni strefy sanitarnej. Korzystanie więc z łazienki może być wygodne.

ReklamaŚródtekstowy 1 Camper Ride Paris Roubaix
Długość pojazdu to 684 cm, szerokość 219 cm, wysokość 290 cm. Wysokość wewnątrz wynosi 195 cm. Masa pojazdu w konfiguracji do jazdy, czyli z zatankowanym w 90% zbiornikiem, kierowcą o wadze 75 kg, 11L pełną aluminiową butlą gazową, i 20 ltr wody w systemie, przy 5% marginesie błędu wynosi 3120 kg.


Szymon Kwiatkowski13.01.20230 zdjęć 10