artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord - bookingcamper
Eura Mobil z alkową w zimowej specyfikacji ma pokaźne zbiorniki na wodę
Eura Mobil z alkową w zimowej specyfikacji ma pokaźne zbiorniki na wodę

6-osobowy apartament dla aktywnych zimą

Marka Eura Mobil rozszerzyła serię kamperów z alkową o model Activa 690 VB. Na rynku debiutuje niespełna 7-metrowy hotel na kołach gwarantujący zakwaterowanie dla aż 6 osób.

Seria Activa One jesienią 2021 r. wzbogaciła się o kampera z alkową, w którym strefę w tylnej części zabudowy kempingowej wyróżnia bardzo funkcjonalna aranżacja. Pomimo, że to propozycja która już zdążyłą rozgościć się w ofercie marki, stanowi nadal jedną z najlepszych do uprawiania caravaningu całorocznego. Kombinowana kubatura minipokoiku to największy walor propozycji. Na czas snu mamy do dyspozycji piętrowe sypialnie, każda z podwójnymi materacami o szerokości całkowitej 140 cm (2 × 70 cm). Za dnia? Wystarczy przerzucić na tył materac górnego i dolnego łóżka, wsunąć stelaże i… już można zasiąść do stolika, gdyż po obu stronach ścian bocznych znajdują się ławki. W takim pokoiku powstaje idealna strefa zabaw dla najmłodszych lub kącik kawowy dla 2 dorosłych. Co warte odnotowania, strefę w tyle skomunikowano z podpodłogowym garażem, a ten jest gigantyczny. Podręczne rzeczy schowamy do pełnowymiarowej szafy ubraniowej, która znajduje się tuż za progiem minipokoju. Po drugiej stronie rozciąga się obszerna kabina łazienki. Wyposażona jest w obrotową toaletę, dzięki czemu nie będziemy narzekać na brak swobody np. podczas kąpieli pod prysznicem. Patrząc od tyłu, ów korytarz skomunikowano ze strefą dzienną, w której poza obszernym pokojem znajdziemy wygodny aneks kuchenny z lodówką o pojemności 142 l. Nad kabiną pojazdu mamy sypialnię w alkowie, dlatego pokład Eura Mobil Activa 690 VB ucieszy gościną 6 osób. A to wszystko w klasie do 3,5 t dmc.

6-osobowy apartament dla aktywnych zimą 1

ReklamaŚródtekstowy 1 Camper Ride Paris Roubaix
Propozycja Eura Mobil może pochwalić się bardzo rodzinnym układem wnętrza. To także idealna propozycja dla wypożyczalni pojazdów kempingowych. Co istotne, kamper gruntownie przygotowano do zimowych eskapad dla bardzo licznej załogi nie tylko za sprawą obszernego luku bagażowego, gdzie bez problemu schowamy np. sprzęt narciarski. Otóż pod podwójną podłogą o wysokości 37 cm ukryto izolowane zbiorniki z wodą. Ten ze świeżą jest 143-litrowy, a ten na wodę szarą pomieści 150 l.
Niespełna 7-metrowej długości kamper powstał na obniżonej ramie Fiata Ducato. Pod maską znajdziemy 140-konnego diesla, acz nic nie stoi na przeszkodzie, by cieszyć się z jazdy np. 160- czy 180-konnym.

Dystrybutor: ACK Benimar Polska
Fot. ACK Benimar Polska

Artykuł pochodzi z numeru 6/1 (103) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator04.12.20220