artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
4-osobowy kampervan SPRINTCAR GO!

4-osobowy kampervan SPRINTCAR GO!

SprintCar zaprezentował kolejnego kampervana, tym razem na VW Transporterze 6.1 Kombi. Co go wyróżnia, to modułowa, mobilna zabudowa kuchenna. Oznacza to ni mniej ni więcej, że kuchnię, lodówkę i stolik można w razie potrzeby wyciągnąć z pojazdu i korzystać z nich na zewnątrz, a nawet schować do garażu na czas nieużywania.

Kampervan oferuje 4 miejsca do jazdy i spania. Fotele kierowcy i pasażera zamontowane zostały na obrotowych podstawach, dzięki czemu można obrócić je w kierunku stołu. Wraz z dwuosobową ławą po przeciwnej stronie otrzymujemy 4-osobowy salon z aneksem kuchennym. Na wyposażeniu mobilnej kuchni znalazły się: szafa quick lock z kuchenką, zlewozmywak, kran oraz 20-litrowe zbiorniki na wodę czystą i brudną, ale również 20-30-litrowa lodówka kompresorowa. Jak już wspomnieliśmy, wszystkie je można w razie potrzeby wystawić na zewnątrz, organizując polową minikuchnię.
Wszystkie fotele są w pełnej tapicerce, a ściany i sufit – wyłożone izolacją termiczno-dźwiękową. Łóżko jest dwupoziomowe, z czego drugi poziom znajduje się w otwieranym namiocie dachowym. Komfortowy sen zapewnią 8-centymetrowej grubości materace. Nie zabrakło szafek: jedna przeznaczona jest na urządzenia i bagaż, druga – wysoka, typu tower – na ubrania. Obie są zamykane roletą, co oznacza, że w trakcie podróży na pewno się nie otworzą.
Co istotne, w cenę kampera wliczone jest wyposażenie dodatkowe, jak choćby zewnętrzny prysznic, markiza dachowa i panele fotowoltaiczne. Imponuje również bogate wyposażenie samochodu bazowego: silnik 2,0 l TDI SCR BlueMotion Technology, 7-biegowy automat DSG, półautomatyczna klimatyzacja Climatic z nawiewem w kabinie kierowcy oraz przestrzeni pasażerskiej/ładunkowej, wzmocnione zawieszenie, tempomat, ale również system powiadamiania ratunkowego eCall, kamera Rear Assist, pakiet zimowy Plus i wiele innych. Model GO! jest już w stałej ofercie firmy SprintCar. Ten model można też zmontować na autach innych marek, takich jak Renault Trafic czy Ford Custom lub podobnych.

ReklamaSródtekstowy YT PC
Kampervan idealny? Na pewno bardzo ciekawa propozycja w segmencie pojazdów, który nadal zyskuje na popularności.

Artykuł pochodzi z numeru 3 (105) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator14.10.20220 zdjęć 3