artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord - bookingcamper
Z zużytych butelek powstają namioty Dometic

Z zużytych butelek powstają namioty Dometic

Światowy lider rozwiązań stworzonych dla fanów caravaningu wprowadza na rynek nowe namioty rodzinne wykonane z materiału Redux pochodzącego z recyklingu. Materiał wykonany jest w 100% z przetworzonych plastikowych butelek.

Dometic przedstawia nowe nadmuchiwane namioty kempingowe Dometic Rarotonga, wyprodukowane z nowego materiału Weathershield Redux. Dzięki temu nowe nadmuchiwane namioty kempingowe Dometic z serii Rarotonga są nie tylko lekkie i wyjątkowo niezawodne. Firma dąży do promowania ekologicznych rozwiązań w branży turystycznej i wnosi swój wkład w zrównoważony rozwój.

Dometic Rarotonga FTT Redux

Ten nadmuchiwany namiot z nowoczesnego poliestru, utkanego z przędzy z przetworzonych plastikowych butelek, jest lekki i wyjątkowo niezawodny. Siatkowe okna z zasłonkami na zamek błyskawiczny i podłoże z poliestru oxford, pochodzącego z recyklingu, dodają komfortu podczas pobytu na łonie natury. Uwagę zwraca nowy materiał Weathershield Redux. Stosowany w namiotach Rarotonga FTT Redux jest wykonany w 100% z przetworzonych plastikowych butelek oraz posiada certyfikat Global Recycled Standard.

Najnowsze namioty mają przestronną przestrzeń mieszkalną z integralną, zamkniętą werandą i konstrukcją zwiększającą wysokość nad głową na całej szerokości.

Namioty dla 4 i 6 osób

Dometic Rarotonga Redux dostępny jest w wersjach z czterema lub sześcioma miejscami do spania. Fanów caravaningu ucieszą duże okna ze wszystkich stron, które zwiększają cyrkulację powietrza, zmniejszają skraplanie się pary wodnej i zapewniają większy komfort w gorące dni. Niby drobiazg, ale najnowsza propozycja to także opatentowany tylny schowek, który jest idealny do przechowywania bagażu, ubrań i innych dużych przedmiotów. Produkty powstają w technologii Air Frame, tj. z nadmuchiwaniem wielopunktowym, co zapewnia mocną konstrukcję i łatwe rozstawianie.

ReklamaSródtekstowy YT PC
W zestawie jest odblaskowy system naciągowy Quickpitch™. A też przednie zadaszenie, podłoga, pasy przeciwburzowe, pompka ręczna, kołki i torba transportowa. Namioty Rarotonga FTT Redux są już dostępne online i u autoryzowanych dealerów.

Fot. Dometic


Rafał Dobrowolski02.06.20220