artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
RONAL: nowe felgi dla pojazdów kempingowych

RONAL: nowe felgi dla pojazdów kempingowych

Czas czytania 2 minuty

Producent z siedzibą w Szwajcarii należy do czołowych dostawców obręczy ze stopu metali lekkich. A teraz kolejny raz rozszerza swoją ofertę dla lekkich pojazdów użytkowych i przyczep kempingowych. Tym razem o model RONAL R44.

Jak czytamy w najnowszym komunikacie prasowym, w związku z dużym zapotrzebowaniem na rynku RONAL GROUP ponownie wprowadza do swojej oferty dobrze znany wzór RONAL R44 w wariancie z 6 otworami, rozszerzając tym samym ofertę obręczy do lekkich pojazdów użytkowych i przyczep kempingowych o model znacznie większej nośności. Obręcz R44 jest dostępna już teraz w rozmiarze 7,0x17 cali z mocowaniem ET55 i wariancie z 6 otworami, w kolorze Krystalicznie srebrnym. Pasuje do modeli Mercedes Sprinter i VW Crafter – również do kamperów po konwersji tych pojazdów.

Kompaktowa obręcz RONAL R44 została opracowana specjalnie do lekkich samochodów ciężarowych i samochodów kempingowych, a dzięki niezawodnemu naciskowi na oś do 2500 kg sprosta niemal każdemu ładunkowi. I oczywiście jest produkowana przy zachowaniu rygorystycznych standardów kontrolnych i odpowiada jakości wyposażenia oryginalnego.

Warto wiedzieć, że w porfolio produktów marki RONAL ważną rolę zaczyna odgrywać jedna z trzech grupach tematycznych: kamper/przyczepa kempingowa.

The Tire Cologne 2022 dla fanów caravaningu

Kilka miesięcy temu, na targach w Kolonii tematem przewodnim stoiska RONAL GROUP był zrównoważony rozwój w zakresie zaopatrzenia w aluminium i produkcji obręczy kół. Produkty pokazywano na przejrzyście zaprojektowanym stoisku w trzech grupach tematycznych: kamper/przyczepa kempingowa, samochód osobowy, pojazd ciężarowy/autobus.

ReklamaRONAL: nowe felgi dla pojazdów kempingowych 1
Z nowości odnotujmy dwa nowe koła do pojazdów kempingowych, kamperów i przyczep, które cieszą się obecnie dużą popularnością: CA1 o nośności do 1100 kg dla rozmiaru 15 cali lub do 1400 kg dla rozmiaru 16 cali oraz CA2 o wymiarach 6,0x14 cali o nośności do 650 kg z obręczą z 4 otworami. Obie obręcze kół w kolorze srebrnym i czarnym. Ponadto ofertę dla pojazdów turystycznych uzupełniły felgi SPEEDLINE TRUCK w rozmiarach od 17 do 22 cali.

Fot. RONAL GROUP


Rafał Dobrowolski05.10.2022 zdjęć 5
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News