artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Kamperem do Paryża? Anna i Karol

Kamperem do Paryża? Anna i Karol

Czas czytania 3 minuty

Tym razem wybuchowa mikstura kolarsko - caravaningowa. Dziennikarka i policjant. To kolejna dwójka która zasili ekipę prowadzącą podczas współorganizowanej przez Polski Caravaning wraz z Warszawskim Centrum Caravaningu i marką Bürstner imprezy Camper Ride Paris - Roubaix Challenge 2023! Będą więc podobnie jak poprzedni zaprezentowani fani kolarstwa i caravaningu pokazywać Wam jak czerpać przyjemność z obydwu aktywności. Z pewnością zarażą pozostałych uczestników swoim entuzjazmem! Oto Ania i Karol.

Ania Tkocz nigdy nie podróżowała kamperem, choć próbowała van life'u swoim starym lanosem. Miłośniczka podróży koleją i powrotów do domu rowerem. Introwertyczka, fanka ciekawych otwartych ludzi, ale w niewielkim zagęszczeniu, lubi jazdę w peletonie, ale stanowczo woli jeździć solo, najchętniej od rana do nocy. Hipsterka od czasów przedszkola, została kolarką w wieku mastersów. Mistrzyni Polski w cross-country i przełajach, wicemistrzyni na szosie i w maratonie MTB, najlepiej jednak czuje się na dystansach ultra, na których czasem potrafi być szybka. Hejterka płaskiego. Zimą zdradza rower na rzecz włóczenia się po górach na nartach. Od zawsze pisze i robi zdjęcia. Po wypadku na MTB, założyła bloga, od którego zaczęła się jej zawodowa przygoda redaktorska. Pisała dla Bike, Tour, a od ponad trzech lat dla bikeBoardu, współpracuje z Canyonem. Znajdziesz ją też na Instagramie.

Karol Filipenko to amator kolarstwa szosowego i zawodowy policjant, który sprawnie lawiruje pomiędzy tymi dwoma częściami życia. Na co dzień stara się zarażać innych pasją do kolarstwa, ponieważ dobrze jeszcze pamięta swoje kolarskie początki sprzed ośmiu lat. Bo jak wiadomo, najtrudniej … zacząć! Reprezentant i tegoroczny Mistrz Polskiej Policji w kolarstwie szosowym, w jeździe indywidualnej na czas oraz czwarty amator w kraju. Ambasador marki rowerowej BH bikes, Wahoo fitness, Strefa Mocy... Współzałożyciel największej polskiej społeczności ZWIFT, w ramach której w okresie zimowym pomaga przygotowywać się do sezonu innym, organizując wspólne treningi online. W sezonie ściga się w amatorskich wyścigach szosowych w kraju i za granicą. Założyciel "Agrykolingów" - treningów dla amatorów dwóch kółek na warszawskiej Agrykoli. W wolnych chwilach youtuber i współtwórca wielu poradników, między innymi jak zacząć jeździć online i w realu, czego spróbować, jak trenować, jaki sprzęt wybrać. „Do odcięcia albo wcale” - znasz to hasło? Kiedy poznasz Karola to zapiszesz je na kierownicy! Karola znajdziesz oczywiście na

Instagramie.


Szymon Kwiatkowski08.03.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News