artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord - bookingcamper

Ile kosztuje nowa przyczepa?

Ile kosztuje nowa przyczepa?

Klienci, którzy kupują przyczepę są zainteresowani gotowym produktem wysokiej jakości, w pełni wyposażonym, przystosowanym do warunków eksploatacji tak, jak to się dzieje np. w Niemczech czy Holandii.

Jedynym rodzimym producentem pozostaje ciągle FP Niewiadów, ale na rynku funkcjonują przedstawiciele i dilerzy innych marek.

Ile kosztuje nowa przyczepa? 1Przyczepy najczęściej sprowadzane są na zamówienie. Średni czas oczekiwania to około trzy do czterech tygodni. Najchętniej kupowane są przyczepy 4- i 6-osobowe w wersji podstawowej. Ich zaletą jest także to, że są dużo tańsze niż kampery. Kamper dla czterech osób kosztuje od 40 tysięcy euro, a dla sześciu od 55 tysięcy euro. Podstawowa wersja przyczepy (najczęściej to kuchenka, lodówka, ogrzewanie, zlewozmywak, czasem przenośna toaleta) pozwala swobodnie funkcjonować na kempingu lub wybranym miejscu. Ceny nowych przyczep spadają we wrześniu, ponieważ dla producenta właśnie kończy się sezon. Jeśli myślimy o zakupie nowej przyczepy, należy się tym zająć najlepiej z rocznym wyprzedzeniem.

Ile kosztuje nowa przyczepa? 2
Dorota Nowak


03.03.20090