artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Hymer znowu się rozbudowuje

Hymer znowu się rozbudowuje

Czas czytania 2 minuty

W ubiegłym roku firma uruchomiła nowoczesną linię produkcyjną podwozi. Teraz ogłasza rozbudowę linii produkującej płyty typu sandwicz do zabudów kempingowych.

Hymer w ubiegłym roku powiększył o 3 100 metrów kwadratowych powierzchnię produkcyjno-logistyczną w swojej siedzibie, w Bad Waldsee, w Niemczech. Tym razem inwestycja w zaplecze produkcyjne jest jeszcze bardziej spektakularna. Zakład produkcji płyt sandwiczowych wraz z zabudowaniami magazynowi zajmie powierzchnię 21 000 m². Producent kamperów w najbliższym czasie zainwestuje w rozbudowę swojej firmy 30 mln euro!

Produkcja poszyć kempingowych będzie zlokalizowana w obszarach Teichäcker i Wasserstall w Gewerbepark Nord (North Industrial Park). W pierwszym rzędzie powstaną zabudowania o nazwie „Werk 3”. Prace budowlane ruszą w I kwartale 2024 r. Finał prac przewidywany jest na II kwartał 2025 r.

Nowa lokalizacja logistyczna dla EHG Services GmbH powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie Muzeum Erwina Hymera. Taki a nie inny wybór podyktowany jest logiką „małych odległości”, dzięki czemu pracownicy firmy będą mogli swobodnie korzystać z komunikacji zbiorowej.

- Nasza inwestycja w  Bad Waldsee to wyraz zaangażowania na rzecz regionu i naszych pracowników. I co nie bez znaczenia, projektowane budynki spełniają wysokie standardy środowiskowe. To m.in. zielone dachy i systemy fotowoltaiczne, które w znaczący sposób przyczynią się do osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju całej naszej grupy producenckiej - mówi Alexander Leopold, dyrektor generalny Grupy Erwin Hymer (EHG).

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Fot. EHG


Michał Żak26.10.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News