artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
Reklama
Co w najnowszym „Polskim Caravaningu”?

Co w najnowszym „Polskim Caravaningu”?

Do prenumeratorów już powędrował, a z dniem jutrzejszym trafi do sprzedaży regularnej. Najnowsze wydanie „Polskiego Caravaningu” to ponad 100 stron zajmującej lektury.

Oddając ten numer czasopisma do druku, nie mieliśmy pewności, jak ostatecznie będą wyglądać tegoroczne wakacje. Od początku było natomiast wiadomo, że w dobie epidemii koronawirusa najbezpieczniejszą formą podróżowania będzie caravaning, a najbezpieczniejszym kierunkiem – Polska. Jak polskie kempingi przygotowały się do sezonu w nowej rzeczywistości? O tym pisze na łamach najnowszego wydania Bartłomiej Ryś.

Oczywiście caravaning daje olbrzymie możliwości docierania tam, gdzie brak infrastruktury turystycznej, możliwość nocowania wszędzie tam, gdzie się zatrzymasz. Mając świadomość tej wolności, należy odpowiedzieć sobie na pytanie: dokąd jechać? Na Podlasie – bez cienia wątpliwości stwierdza podróżnik Krzysztof Matys. W jego artykule znajdziesz propozycje konkretnych szlaków, na których posmakujesz wielokulturowości i dzikiej przyrody tego niedocenianego regionu.

Generalnie Polska pełna jest pereł i perełek, również tych mniej oczywistych, jak choćby nieukończony zamek w Łapalicach. To i wiele innych miejsc, o których czas zapomniał, upodobali sobie tzw. miejscy eksploratorzy, których pasji poświęcamy sześć stron bieżącego wydania. Urbex jako forma turystyki? Czemu nie!

Rozważasz zakup domu na kołach? Przyjrzyj się polecanym przez nas modelom kamperów i przyczep. A może rozważasz zakup przyczepy brytyjskiej? W artykule Rafała Dobrowolskiego znajdziesz wszystko, co trzeba o nich wiedzieć przed podjęciem ostatecznej decyzji.

O utrzymaniu higieny osobistej podczas podróży kamperem (nie zawsze wyposażonym w łazienkę) pisze Anna-Maria Siwińska, z kolei Bożena Szczerba i Paweł Szulc opowiadają o tym, jak połączyła ich miłość do podróży. Na łamach testujemy ponadto uniwersalną półintegrę Mooveo TEI-71FBH, piszemy o parzeniu kawy w kamperze, o rozwiązaniach typu slide out, do tej pory kojarzonych z pojazdami kempingowymi zza oceanu, jak również o przyczepie z namiotem na bezdroża. I nie tylko!

Przypominamy, „Polski Caravaning” znajdziecie w empikach, w salonach prasowych Ruch, a także na stacjach paliw BP oraz stacjach paliw Lotos. Nie możesz znaleźć „Polskiego Caravaningu” w sklepach? Zachęcamy do wykupienia prenumeraty naszego magazynu, co możecie zrobić TUTAJ lub pisząc na adres paulina.badurek@goldman.pl. Cena: 85 zł brutto.


Krzysztof Dulny 18.06.20201