artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Bezproblemowy dojazd na cmentarze

Czas czytania 3 minuty
Bezproblemowy dojazd na cmentarze

W dniach 29 października - 2 listopada 2010 roku NaviExpert, dostawca nawigacji osobistej do telefonów komórkowych wprowadzi bezpłatny dostęp do swojej nawigacji. Osoby, które zdecydują się w tym okresie skorzystać z aplikacji NaviExpert będą miały możliwość wykorzystania wszystkich oferowanych przez nią funkcji.

W okresie Dnia Wszystkich Świętych kierowcy stają przed koniecznością dotarcia do kilku miejsc w bardzo krótkim czasie. Stąd korzystanie z nawigacji może bardzo ułatwić dojazd do celu. Technologia Community Traffic Online zastosowana w nawigacji NaviExpert bezproblemowo lokalizuje korki oraz „wie” gdzie i kiedy można płynnie poruszać się po drogach. W efekcie użytkownik aplikacji dojeżdża do celu od 10 do 50 proc. szybciej w stosunku do tradycyjnej nawigacji. Może się również zdarzyć, że NaviExpert wskaże trasę fizycznie dłuższą, ale zajmującą mniej czasu.

Jak działa?
NaviExpert, dzięki stale rosnącej i aktualizowanej bazie ponad 300 tysięcy punktów POI umożliwia szybkie wyszukanie i dotarcie do najbardziej interesujących użytkownika miejsc. Wyszukiwarka kontekstowa POI Explorer wraz z sugerowanymi podpowiedziami pomoże łatwo znaleźć interesujące miejsce. Aplikacja umożliwia m.in. wyszukanie stacji benzynowych czy punktów gastronomicznych, co może być szczególnie przydatne w okresie Dnia Wszystkich Świętych. Bezpieczeństwo w trakcie podróży zapewni na bieżąco aktualizowana baza niebezpiecznych miejsc, fotoradarów oraz punktów częstych kontroli drogowych.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Również autobusem
Użytkownicy nawigacji NaviExpert mogą - jako pierwsi w Polsce - zaplanować i śledzić trasę przejazdu środkami komunikacji miejskiej. NaviExpert udostępnia szczegółowy, tekstowy plan podróży obejmujący numery linii autobusowych, tramwajowych, kolejek podmiejskich, liczbę przystanków, przesiadek i cenę biletów wraz z wyznaczoną trasą przejazdu na mobilnej mapie. Dane komunikacji miejskiej pochodzą z partnerskiego serwisu Jakdojade.pl. 1 listopada w sześciu największych miastach Polski (Warszawa, Szczecin, Łódź, Toruń, Poznań, Kraków) lista połączeń komunikacyjnych uwzględni specjalne linie komunikacyjne wprowadzone z okazji Dnia Wszystkich Świętych.

Pieszo do celu
NaviExpert wyposażony został również w nawigację pieszą. W trakcie pokonywania wyznaczonej trasy cały czas będzie można śledzić położenie na mapie i odległość, jaka pozostała do celu pieszej wyprawy. Ten typ trasy jest niezwykle użyteczny w okresie Dnia Wszystkich Świętych, kiedy wiele ulic w pobliżu cmentarzy jest czasowo wyłączonych z ruchu i trasę trzeba pokonywać pieszo.

- Jesteśmy przekonani, że NaviExpert umożliwi osobom podróżującym samochodem, środkiem komunikacji miejskiej czy przemieszczającym się pieszo, szybkie i komfortowe dotarcie do wyznaczonego przez nich celu. Liczymy, że dzięki naszej akcji jeszcze więcej osób zdecyduje się na wybór naszej aplikacji nawigacyjnej, przekonując się do jej użyteczności - mówi Andrzej Jaszkiewicz, Prezes Zarządu NaviExpert.

ReklamaBezproblemowy dojazd na cmentarze 2
Aplikacja będzie odkodowana od piątku 29 października od godziny 9:00 do wtorku 2 listopada do godziny 12:00. Aplikację nawigacyjną NaviExpert będzie można pobrać ze strony internetowej: http://www.naviexpert.pl/

Źródło:www.naviexpert.pl
Oprac. JG


29.10.2010
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News