artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia assistance
Bailey of Bristol z prestiżowym wyróżnieniem

Bailey of Bristol z prestiżowym wyróżnieniem

Czas czytania 1 minuta

Bailey of Bristol został pierwszym producentem kamperów w Wielkiej Brytanii, który otrzymał status Ford Qualified Vehicle Modifier (QVM) dla samochodów kempingowych.

Połowa wszystkich modeli użytkowych Forda sprzedawanych w Europie jest poddawana konwersjom w celu dostosowania ich do specyficznych potrzeb klientów. W ramach programu Qualified Vehicle Modifier (QVM), klienci mogą liczyć na wsparcie sieci ok. 200 firm, zajmujących się konwersjami pojazdów. Teraz do tego ekskluzywnego grona dołącza marka Bailey of Bristol. Nim uzyskała ten status, firma musiała udowodnić, że jest w stanie dostarczać produkty wysokiej jakości, które spełniają rygorystyczne normy Forda w zakresie inżynierii, produkcji i kontroli jakości. A też wykazać, że produkowane kampery są zgodne z wytycznymi Forda dotyczącymi montażu nadwozia i wyposażenia.

- To szczególne uhonorowanie naszych kamperów z rodziny Adamo, które powstają zgodnie z wymaganymi przez Forda standardami konwersji - powiedział Nick Howard, dyrektor zarządzający Bailey.

Wprowadzony do oferty w 2020 r. Bailey Adamo bazuje na podwoziach z kabinami Transita.

Audyt akredytacyjny QVM przeprowadzony przez Forda zapewnia, że Bailey nie tylko spełnia wymagane normy produkcyjne, ale także oferuje kompleksowy program wsparcia klienta, w tym pakiet gwarancyjny porównywalny z tym, który jest już zapewniony w pojeździe stanowiącym bazę kampera.

Fot. Bailey of Bristol


Rafał Dobrowolski24.08.20220
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News