artykuły

aktualnosciAKTUALNOŚCI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
AUTOPART przejmuje markę FIVE STAR

AUTOPART przejmuje markę FIVE STAR

Czas czytania 1 minuta

AUTOPART, polski producent akumulatorów z siedzibą w Mielcu, kupił od Spółki Five Star Polska Sp. z o.o. markę akumulatorów FIVE STAR oraz przejął jej sieć dystrybucji w Polsce.

Marka FIVE STAR jest obecna na polskim rynku od 30 lat. AUTOPART zamierza kontynuować współpracę z wszystkimi dotychczasowymi sprzedawcami akumulatorów marki FIVE STAR, jednocześnie rozwijając markę.

Ponadto, na mocy zawartej umowy, AUTOPART przejął domeny internetowe fivestar.pl i fivestar.com.pl. Firma posiada w Mielcu własny zakład produkcyjny o pow. 21 000 m². Rocznie produkuje 2,5 mln akumulatorów, które dystrybuuje do 50 krajów całego świata. Firma jest znana fanom caravaningu z rodziny akumulatorów do kamperów i łodzi. Mielecki producent proponuje tu akumulatory głębokiego wyładowania Galaxy Voyager oraz dwufunkcyjne Galaxy Dual. Te drugie dostępne są w 8 różnych pojemnościach, od 75 Ah do 170 Ah. Są bateriami podwójnego zastosowania, które zapewnią szybki rozruch oraz zagwarantują działanie urządzeń elektrycznych przy wyłączonym silniku pojazdu.

Z kolei pod marką FIVE STAR EW znajdziemy np. linię akumulatorów głębokiego wyładowania. Wyposażone są w specjalne górne pokrywy typu DUPLEX. Pokrywy typu DUPLEX zabezpieczają akumulator przed wyciekiem elektrolitu. Przeznaczone są do pracy w cyklu głębokie rozładowanie – ładowanie.

Fot. AUTOPART / FIVE STAR


Michał Żak05.06.2024
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News