Reklama
Bilbord - Exide 07.01-30.11 Sebastian

PODRÓŻE

ponad rok temu  15.12.2017, ~ Administrator   

Zimowy caravaning: stacja narciarska Dwie Doliny Muszyna

Zastanawiacie się nad kierunkiem zimowego wypadu kamperem? W kilku następnych odsłonach będziemy prezentowali Wam różne miejsca, które (naszym zdaniem) są warte polecenia. Na dobrym początek: stacja narciarska Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla, która otwiera sezon zimowy już w najbliższą sobotę!

W najbliższą sobotę Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla otwiera swoje podwoje dla spragnionych białego szaleństwa narciarzy i snowboardzistów. Otwarte zostaną dwa stoki po stronie Wierchomli Małej: Wierchomla I i Stonoga.

Stoki będą czynne w godzinach od 9:00 do 18:00, w sobotę i niedzielę. 

W najbliższym czasie na Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla odbędzie się Sylwester na stoku, który będzie trwał od godz. 19:00 do 3:00 nad ranem. Ponadto na odwiedzających czekać będzie kolejna edycja Bezpiecznej Zimy w Dwóch Dolinach. 

Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla to 2 wyciągi krzesełkowe i 7 orczykowych oraz 11 km
w większości oświetlonych nartostrad o różnym poziomie trudności. To tu znajduje się jedna z najdłuższych tras zjazdowych w Polsce – 3 km ciągłego szusowania! Narciarze biegowi mają zaś do pokonania 4,5-kilometrowy, niezwykle malowniczy szlak, ciągnący się od górnej stacji Wierchomla I do Bacówki nad Wierchomlą. Dla snowboardowych zapaleńców nie lada gratką jest z kolei jeden z najdłuższych (400 m) w Polsce parków snowboardowych. Snowpark jest całkowicie usypany z ziemi, dzięki czemu snowboardziści nie muszą czekać na srogą zimę. Dwie Doliny to również bogata infrastruktura: liczne obiekty gastronomiczne przy stoku, serwujące między innymi dania kuchni regionalnej, wypożyczalnia, serwis i przechowalnia sprzętu oraz jedna z najlepszych szkół narciarskich – 5 razy z rzędu znajdująca się na podium w Ogólnopolskich Zawodach Instruktorów SITN PZN.

Nasze parkingi to dużo ponad tysiąc metrów kwadratowych; postój jest bezpłatny; istnieje możliwość podpięcia się do źródła zasilania w hotelu (230 V); można również korzystać z toalet w hotelu; mamy również miejsce na grill, plac zabaw dla dzieci. Dajemy możliwość skorzystania z atrakcji przygotowywanych na każdą porę roku w hotelu (maraton jogi, maratony rowerowe, narty etc.); nasza okolica to znakomite miejsce na wypoczynek; stanowimy doskonałą bazę wypadową do całego Beskidu Sądeckiego. Jeśli ktoś szuka miejsca z dala od cywilizacji, a jednocześnie pełnego uroku, dla ludzi aktywnych i spragnionych wypoczynku, to jesteśmy znakomitym wyborem - mówi Przemysław Kutnyj, przedstawiciel Ośrodka. 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (8)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ dana 8 ponad rok temu witam niestety dzwoniłam do państwa kilkakrotnie łączono mnie z osobami z recepcji nikt nic nie wie o takiej propozycji, jestem rozczarowana. Pan rzecznik się super wypowiada niestety w Hotelu nic nie wiedzą pani pod nr telefonu 18 414 32 65. chyba, że to nie to miejsce ?
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Rzecznik Prasowy 7 ponad rok temu Nasze parkingi to ponad tysiąc metrów kwadratowych; postój jest bezpłatny; istnieje możliwość podpięcia się do źródła zasilania w hotelu (230 V); można również korzystać z toalet w hotelu; mamy również miejsce na grill, plac zabaw dla dzieci. Dajemy możliwość skorzystania z atrakcji przygotowywanych na każdą porę roku w hotelu (maraton jogi, maratony rowerowe, narty etc.); nasza okolica to znakomite miejsce na wypoczynek; stanowimy doskonałą bazę wypadową do całego Beskidu Sądeckiego. Jeśli ktoś szuka miejsca z dala od cywilizacji, a jednocześnie pełnego uroku, dla ludzi aktywnych i spragnionych wypoczynku, to jesteśmy znakomitym wyborem
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Polski Caravaning 6 ponad rok temu Uzupełniliśmy treść artykułu o dodatkową wypowiedź, która (mamy nadzieję) utnie krytykę, jaka bardzo niesłusznie spadła i na nas i na Ośrodek :) Pozdrawiamy!
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ affa 5 ponad rok temu Do A-Z - nie pisz proszę nieprawdy, to jest nowy ośrodek narciarski. Wyciągi tam są bardzo przyzwoite. Co do infrastruktury - faktycznie nie ma nic, PC kpiny sobie z ludzi zaczyna robić pisząc nie w temacie.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ A-Z 4 ponad rok temu Kolego dojazd ciężki , infrastruktury zero dla kamperow , wyciąg krzesełkowy pamięta Stalina (strasznie wolny)
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Były czytelnik 3 ponad rok temu Coraz gorsze te wpisy macie..... Coraz mniej caravaningu w tym Polskim Caravaningu
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ B 2 ponad rok temu Tez chyba nje rozumiem?! Gdzie miejsce caravaningowe? Pod kolejką ? Hahah
  oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
 • ~ A 1 ponad rok temu Przrpraszam, A ci to wszystko ma wspolnego z kamperowaniem czy kamperami, Jest tam jakies miejsce na postawienie kampera? Moze jest przylacze pradu, toaleta, czy punkt serwisowy? Bo tak to nic ciekawego w temacie karawaningowym .. Chyba, ze czegos tu nie zrozumiakem ?!
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony