artykuły

oblicza-caravaninguOBLICZA CARAVANINGU
ReklamaBilbord caravanssalon mtp ZLOT 06.07-23.10 Sebastian
Świąteczno-zimowy konkurs dla najmłodszych [KAŻDY WYGRYWA]

Świąteczno-zimowy konkurs dla najmłodszych [KAŻDY WYGRYWA]

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, w górach mamy już śnieg a na naszym portalu i w magazynie cały czas „hula” akcja #ZimowyPC. To najwyższy czas, aby ogłosić kolejny konkurs  rysunkowo-fotograficzno-plastyczny dla naszych najmłodszych Czytelników. Co więcej, zdecydowaliśmy, że tym razem każdy, kto weźmie w nim udział, otrzyma od nas drobny upominek. Gotowi?

Tematem przewodnim naszego konkursu jest hasło „Caravaningowe Święta”. Przyczepy i kampery w zimowej lub świąteczno-zimowej odsłonie to coś, co aktualnie jest u nas bardzo „na czasie”. Czekamy na Wasze prace w formie wszelakiej - mogą to być zdjęcia, krótkie filmiki, prace rysunkowe lub plastyczne, forma jest tak naprawdę dowolna. Jedynym wymogiem jest wspomniane hasło - to wszystko!

Świąteczno-zimowy konkurs dla najmłodszych [KAŻDY WYGRYWA] 1

Na wszystkie prace czekamy do 2 stycznia 2019 roku, godziny 21:00. Wówczas na naszej stronie WWW opublikujemy artykuł z podsumowaniem i ankietą, w której to będzie można oddać głos na najlepszą z nich. Głosowanie potrwa przez 7 kolejnych dni, do 9 stycznia 2019, również godziny 21:00.

Wszystkie prace prosimy podsyłać na adres redakcja@polskicaravaning.pl z dopiskiem w tytule maila „Caravaningowe Święta”. 

Świąteczno-zimowy konkurs dla najmłodszych [KAŻDY WYGRYWA] 2

Przejdźmy więc do rzeczy najważniejszych, czyli nagród!

Po pierwsze, każdy, kto zgłosi się do naszego konkursu, otrzyma od naszej redakcji specjalną kolorowankę dla najmłodszych - u nas nikt nie przegrywa!

Świąteczno-zimowy konkurs dla najmłodszych [KAŻDY WYGRYWA] 3

Po drugie, wraz ze sponsorem, firmą LOYCON systems, oficjalnym dystrybutorem produktów marki Truma w Polsce, ufundowaliśmy:

    ReklamaŚródtekstowy Dethleffs 21.09-02.10 Sebastian
  • dla pierwszych trzech miejsc: 3 zestawy LEGO CREATOR Van Suferów

Świąteczno-zimowy konkurs dla najmłodszych [KAŻDY WYGRYWA] 4

  • dla pierwszych trzech miejsc: 3 metalowe lunchboxy Truma

Świąteczno-zimowy konkurs dla najmłodszych [KAŻDY WYGRYWA] 5

  • dla pierwszych czterech miejsc: 4 różne, zabawkowe zestawy caravaningowe

Świąteczno-zimowy konkurs dla najmłodszych [KAŻDY WYGRYWA] 6Świąteczno-zimowy konkurs dla najmłodszych [KAŻDY WYGRYWA] 7

  • 25 zestawów na które składają się: piłki antystresowe, bańki mydlane i sprężynki do składania

 Świąteczno-zimowy konkurs dla najmłodszych [KAŻDY WYGRYWA] 8 Świąteczno-zimowy konkurs dla najmłodszych [KAŻDY WYGRYWA] 9Świąteczno-zimowy konkurs dla najmłodszych [KAŻDY WYGRYWA] 10

Łącznie nagrody główne trafią więc aż do ponad 25 osób - jest o co walczyć!

Powodzenia, Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy Wydawnictwo Goldman, redakcja „Polskiego Caravaningu” oraz firma Loycon Systems!


Bartłomiej Ryś19.12.20180