ReklamaA1 - katalog ACSI

PODRÓŻE

ponad rok temu  13.09.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

Słowacja, Chorwacja, Albania - dołącz do nas!

Już w najbliższą niedzielę, 16 września w okolicach godzin popołudniowych ruszamy do Albanii. Po drodze przejeżdżamy przez Czechy i Słowację - pierwszy postój zaplanowaliśmy na trzech kempingach w Chorwacji. Masz ochotę spotkać się z naszą szaloną, młodą ekipą? Nie widzimy problemu - może spotkamy się gdzieś na trasie?

Wstępne założenia naszego wakacyjnego wyjazdu do Albanii możecie znaleźć TUTAJ. Do tego kraju ruszamy dwoma kamperami - pierwszy z nich to Adria z wypożyczalni rentalcamper.pl (pojazd pochodzi od oficjalnego dealera tej marki w Polsce, firmy Camp&Trailer) a drugi to Dethleffs z największej wypożyczalni kamperów w Polsce - 4kampery.pl. 

Startujemy z wrocławskiego kempingu przy AFWie w niedzielę, w okolicach godziny 16:00. Najbliższy przystanek zaplanowaliśmy na kempingu Vestar w Chorwacji (Istria). Następnie, przynajmniej według planów, 19 września zameldujemy się na wyspie Krk a konkretniej: na kempingu Krk Premium Camping Resort. Później przejedziemy wybrzeżem aż do kempingu Galeb (Dalmacja Środkowa). Przejazd przez Czarnogórę i wjazd do Albanii, zapewne pierwszy postój zanotujemy w stolicy tego kraju (Tiranie) lub w miejscowości Durres.

Jeżeli jesteście bądź będziecie gdzieś w pobliżu - zapraszamy na spotkanie! Polski Caravaning jest zawsze otwarty na nowe twarze :) 

Wszystkie relacje, zdjęcia i filmy znajdziecie pod hashtagiem „AlbaniaPC”. Na bieżąco będziemy również informować o tym, gdzie aktualnie jesteśmy. 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

 • 7
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (2)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Anet00 2 ponad rok temu Jeju ja kocham Chorwację!!!!!! W tym roku byłam, w zeszłym też byłam !!! Akurat nie na własną rękę tylko z biura Party Camp. Wspominam znakomicie te wyjazdy!!! Cieszę się, że miałam okazję wyjeżdżać z tego biura ze znajomymi !
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Paula 1 ponad rok temu pod "TUTAJ" nie ma linku :) udanej wyprawy.:)
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony