Reklama
Bilbord Dometic podstrony

TARGI

ponad rok temu  07.03.2018, ~ Krzysztof Dulny   

PZM Travel zaprasza na wyjazdy

Choć za oknami nadal zima, warto już teraz pomyśleć o wiosennych i letnich podróżach. Kilka ciekawych propozycji imprez caravaningowych ma biuro PZM Travel.

W tegorocznym kalendarzu caravaningowym na szczególną uwagę zasługują majowe wyjazdy grupowe do Włoch. Podczas wyjazdów zaplanowane jest zwiedzanie: Mediolanu, Turynu, okolic jeziora Como, Florencji, Pizy, Sieny, Genui, a także Rzymu. Po raz pierwszy organizowany jest wyjazd do Francji, na Lazurowe Wybrzeże, z wycieczkami do Monaco, Nicei, Cannes i Antibes.

Największym zainteresowaniem cieszy się zlot Europa Rally w Toskanii, organizowany przez włoski klub Acti Italia. Impreza odbędzie się w okresie Zielonych Świątek na 4-gwiazdkowym kempingu Park Albatros. Na ten wyjazd oraz wyjazdy po zlocie do Rzymu i do Antibes mamy już zadeklarowaną dużą grupę z Polski i wyjazdy na pewno się odbędą. Nie ma jednak jeszcze kompletu, a to ma wpływ na cenę wycieczek. Zachęcamy Państwa do rezerwacji do końca marca. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony przy każdej ofercie na stronie www.pzmtravel.com.pl.

Wczesna rezerwacja oznacza także bonusy dla naszych klientów. Tylko do końca marca obowiązuje zniżka 15 euro od osoby na imprezy organizowane przez PZM Travel. Ponadto od tego roku wszyscy nasi klienci otrzymują specjalne roczne ubezpieczenie POMOC PZM, które zawiera m.in. pomoc home assistance w domu, pomoc konsultanta medycznego, pomoc rzeczoznawcy, wynajem pojazdu. Ubezpieczenie jest obsługiwane przez nasze Centrum PZM Assistance.

Zapraszamy,
Cezary Kasprowicz i Marek Płonczak

GALERIA ZDJĘĆ

PZM Travel zaprasza na wyjazdy

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony