Reklama
Bilbord - PKO bezplatna [2] 21.06-27.06 Kasia

PRZEGLĄD RYNKU

miesiąc temu  18.05.2021, ~ Bartłomiej Ryś   

Jak dobrać kuchenkę / grill na podróż? [VIDEO]

fot. Bartłomiej Ryś

Wiosna wreszcie zawitała do naszego kraju a to oznacza... start sezonu grillowego! Pieczona karkówka, warzywa, kiełbaski to standard podczas nawet weekendowych wypadów. Paleta urządzeń gazowych Campingaz jest jednak o wiele większa. W ofercie znajdziemy też przenośne, mobilne kuchenki dopasowane do potrzeb podróżujących. Co wybrać? Zapraszamy na przegląd grilli, kuchenek i innych urządzeń marki Campingaz!

Dopasowanie urządzenia do swoich potrzeb jest bardzo ważne. Zupełnie inny grill przyda się nam podczas sezonowego bytowania w rozstawionej w jednym miejscu przyczepie kempingowej niż w kamperze, którym zmieniamy miejsce postoju co dwa-trzy dni. Inną kuchenkę gazową należy zastosować przy wypadzie w góry pod namiot, jeszcze inną kiedy na pierwszym miejscu stawiamy wydajność i moc. Poszczególne urządzenia różnią się od siebie nawet sposobem dostarczenia gazu - w jednym należy podłączyć pełnowymiarową butlę gazową, w innym wystarczające będą kartusze, które zajmują niewiele miejsca.

Cecha wspólna wszystkich zaprezentowanych urządzeń jest jedna - działają w oparciu o gaz. Dlaczego warto zrezygnować z tradycyjnych rozwiązań? O tym też mówimy w materiale video, który jest dostępny poniżej.

Partnerem odcinka jest firma Campingaz - dziękujemy za paletę urządzeń! 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ turysta 1 miesiąc temu to już stało się u Was normą - pisanie artykułów sponsorowanych , a nie rzetelna informacja . Gazeta = reklama , artykuły = reklama ... gdzie zdobyć prawdziwą informację ? Gdybyście czytali posty na FB to wiedzielibyście o czym pisać ...
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony