artykuły

Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu Wszystko o branży caravaningowej w jednym miejscu
Reklama

III Karkonoski Zlot Rodzinny

W dniach 15-22.08.2010 r. na campingu nr 142 "Wiśniowa Polana" w Miłkowie odbył się III Karkonoski Zlot Rodzinny zorganizowany przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.

W dniach 15-22.08.2010 r. na campingu nr 142 "Wiśniowa Polana" w Miłkowie odbył się III Karkonoski Zlot Rodzinny zorganizowany przez Polską Federację Campingu i Caravaningu. W zlocie wzięło udział 21 załóg. Łącznie uczestniczyło 52 osób, w tym 12 dzieci. Komandorem zlotu był Ignacy Ognisty. Niepowtarzalna atmosfera campingu, zaangażowanie Rodziny Państwa Wiśniewskich oraz turystyczno-rekreacyjny program zlotu spowodował, że czas spędzony w Miłkowie okazał się niezwykle owocny. Zwiedzanie Jeleniej Góry, jedynego w Europie Banku Genów w Miłkowie, wycieczki do Muzeum Minerałów, na Śnieżkę dały uczestnikom możliwość poznania walorów Pogórza Karkonoskiego i Kotliny Jeleniogórskiej a nade wszystko możliwość aktywnego wypoczynku.

Znalazł się również czas na organizację turnieju rodzinnego, gier i zabaw dla dzieci oraz konkursu plastycznego "Pejzaże karkonoskie". Gościnność rodziny Państwa Wiśniewskich to codzienne spotkania przy znakomitych ciastach Pani Janiny Wiśniewskiej. Degustacje produktów rodzinnej kuchni, przemiła atmosfera i ogromna życzliwość wobec uczestników sprawiała, że te parę dni zlotu minęło w okamgnieniu. Na uroczystości zamknięcia zlotu wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki i dyplomy pamiątkowe. Zlotowicze umówili się na spotkanie w następnym roku na IV Karkonoski Zlot Rodzinny.

Źródło: www.pfcc.eu


16.02.20100