ReklamaBilbord Prenumerata

PRZEGLĄD RYNKU

miesiąc temu  13.07.2020, ~ Bartłomiej Ryś   

Dron na wakacje. Oto nowy DJI Mavic Air 2

Wielokrotnie namawialiśmy Was do tego, by na caravaningowy wyjazd zabrać drona. Dlaczego? To nie tylko zabawka, ale przede wszystkim profesjonalny sprzęt foto i video, dzięki któremu uwiecznicie swoje podróże w oryginalny sposób. 

Marka DJI nie ma sobie równych. W redakcji również używamy dronów właśnie tego producenta, więc z nieskrywaną radością w głosie dowiedzieliśmy się o następcy popularnego modelu Mavic Air, który swoją premierę miał ponad 2 lata temu. 

Swoim wyglądam nowy dron przypomina mniejszą wersję Mavica Pro, waży 570 g i może latać z prędkością do 68 km/h. Maksymalny czas lotu to 34 minuty. Dodatkowo dron oferuje lepszy zasięg dzięki transmisji OcuSync 2.0, która umożliwia lot nawet nawet do 6 km i przesyła obraz na żywo, w rozdzielczości 1080p, bezpośrednio z kamery. Dron wyposażony jest w inteligentne czujniki, skanujące otoczenie w 3 kierunkach, które zapewniają bezpieczniejsze loty użytkownikom.

DJI Mavic Air 2 gwarantuje płynne nagrywanie w jakości 4K w 60 klatkach na sekund. Dron posiada 1/2 calowy sensor CMOS Sony IMX586 i jest wyposażony w technologię SmartPhoto, która łączy rozpoznawanie środowiska, tryb HyperLight oraz tryb HDR. Tryb HyperLight optymalizuje zdjęcia zrobione w słabych warunkach oświetleniowych. Wykorzystując 3-osiową stabilizację gimbala aparat wykonuje najwyższej jakości zdjęcia, nawet mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych. Mavic Air 2 wyposażony jest w inteligentne tryby lotu, które ułatwiają stworzenie profesjonalnych ujęć

Nowością może być nowa ergonomiczna aparatura, charakteryzująca się komfortem użytkowania i dłuższym działaniem akumulatora. 

I na końcu rzecz ważna, czyli cena. W wersji podstawowej dron będzie kosztować 3999 zł, ale Fly More Combo (zawarte w tym pakiecie są choćby dodatkowe baterie) już 4999 zł. 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ bockepaking 1 26 dni temu Ale nie każdy może nim latać... Waga powyżej 250 g.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony