ReklamaBilbord - CSP 2020 31.08-05.10 Sebastian Bartek

OBLICZA CARAVANINGU

8 miesięcy temu  17.01.2020, ~ Bartłomiej Ryś   

Adria Astella, luksusowa przyczepa kempingowa, zdobywca wielu nagród na niemieckich targach

Adria Astella, luksusowa przyczepa kempingowa, zdobywca wielu nagród na niemieckich targach

Nieoficjalna informacja, która krążyła od pewnego czasu w branży wreszcie została oficjalnie opublikowana. Grupa Elcamp z Krakowa oraz Grupa carGO! z Poznania łączą siły jako oficjalni dealerzy przyczep i kamperów marki Adria. To świetna informacja pokazująca, że idea współpracy pomiędzy dwoma dużymi dealerami jest możliwa. 

Portfolio poznańskiej firmy robi się naprawdę imponujące. Przypomnijmy, że carGO! sprzedaje m.in. kampery marki Pilote, Bavaria, Le Voyageur, Frankia oraz Challenger. Przyczepy? Jak najbardziej: do wyboru mamy Hobby oraz Swift. Do tej bogatej listy dołącza teraz Adria, która w ofercie ma zarówno kampery jak i przyczepy kempingowe.

Grupa Elcamp ma natomiast Adrię, Hymera oraz Westfalię. Nie można zapomnieć o osobnej "marce własnej" Grupy, czyli Globe-Travellerze. Elcamp to też gigantyczny sklep z akcesoriami oraz świetny serwis, chwalony wielokrotnie przez naszych Czytelników. 

Informacja o nowej marce w portfolio firmy pojawiła się na oficjalnym profilu facebookowym firmy carGO. Co ciekawe, post został udostępniony również na profilu Grupy Elcamp. Tym samym potwierdziły się nieoficjalne informacje mówiące o tym, że dwóch gigantów na polskim rynku łączy siły. Efektem tej współpracy jest nie tylko nowa marka, ale też zmiany, które zobaczymy już na targach Poznań Motor Show 2020. To właśnie tam zostanie zaprezentowana m.in. Adria Astella, luksusowa przyczepa kempingowa, która zgarnęła już kilka nagród na niemieckich targach caravaningowych. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że ten model zostanie pokazany w sposób niecodzienny, ale to na razie wszystko, o czym możemy głośno mówić. 

Targi Poznań Motor Show wystarują 26 marca i potrwają do 29 marca 2020 roku. 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

 • 9
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
do góry strony