Reklama
Bilbord - bookingcamper

OBLICZA CARAVANINGU

miesiąc temu  21.01.2021, ~ Bartłomiej Ryś   

BookingCamper.pl - wszystkie wypożyczalnie w jednym miejscu!

Z dumą i zadowoleniem w głosie zapowiadamy start naszego nowego projektu, nad którym pracowaliśmy przez ostatni rok. Oto BookingCamper.pl - platforma skupiająca wszystkie wypożyczalnie kamperów i przyczep kempingowych w jednym miejscu. Już dziś zapraszamy wszystkie firmy do współpracy. Start: wiosna 2021.

Już w 2019 roku zaczęliśmy myśleć nad wspólną platformą dla wszystkich wypożyczalni kamperów, przyczep kempingowych i innych sprzętów związanych z caravaningiem. Pomysł został szybko przekształcony w projekt a następnie wszedł do fazy realizacji. Dziś możemy się pochwalić już (prawie) w pełni działającym systemem, który ostatecznie wystartuje wiosną 2021 roku.

O co chodzi? Zasada jest prosta: poprzez BookingCamper.pl będziecie mogli porównać oferty przeróżnych wypożyczalni bez potrzeby krążenia po całym Internecie. W jednym miejscu sprawdzicie pojazdy, ich ceny, zarezerwujecie wolny termin. Użytkownicy, już po zakończeniu najmu, będą się mogli podzielić opiniami - w ten sposób powstanie ranking najlepszych wypożyczalni. 

Nowa platforma będzie wygodnym miejscem nie tylko dla użytkowników, ale także dla firm. Każda wypożyczalnia będzie mogła wprowadzić wszelkie niezbędne dane dotyczące oferowanych pojazdów. Dodatkową funkcjonalnością jest możliwość zarządzania dopłatami: za serwis, odbiór w innym miejscu, dodatkowe wyposażenie. No i bezpieczeństwo - wszystkie transakcje dokonywane za pomocą naszej platformy będą w pełni zaszyfrowane.

Ile to wszystko kosztuje? Zarówno firmy jak i użytkownicy poszukujący pojazdów zapłacą… okrągłe ZERO złotych! Uczestnictwo w programie jest darmowe. Firmy płacą jedynie niewielką prowizję za dokonanie pozytywnej transakcji. Ile dokładnie? Tę informację podamy już wkrótce, po ostatecznym zakończeniu budowy nowego serwisu.

Już dziś zapraszamy na BookingCamper.pl. Czekamy na Wasze opinie, krytykę, pochwały - wszystkie przyjmujemy „na klatę”. 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Piotr 1 miesiąc temuocena: 100%  Pomyślcie o tych którzy mają już swoje domki na kołach. Może warto by było stworzyć BookingCamping.pl aby znalazły się tu wszystkie kampingi i pola z możliwością rezerwacji parceli.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony